+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zahradnictví Kruntorádovi

Klíčová slova: zahrada, chryzantémy, balkonové rostliny, konifery

Datum vloľení do katalogu: 26. srpna 2009

Popis: Pěstování letniček, balkonových rostlin, chryzantém, konifer, prodej substrátů a výrobků firmy Gardena - především montáž a prodej zavlažovacích systémů. Poradenská činnost, možnost vázání smutečních věnců a vazby

Web: www.zahradnictvikruntoradovi.ic.cz/

Další související informace

mepila

píla, olej, motorová píla – O motorových a elektrických pílach. Návody, rady a informácie pre majiteľov a používateľov motorových a elektrických píl. Servisné informácie, recenzie. Všetko o motorových a elektrickách pílach. Týždenne aktualizované.

realizace zahrad

zahrada,projekce,realizace, kácení, údržba – Zahradní realizace a projekce, arboristika, rizikové kácení, projekce zahradních a parkových úprav, návrhy pěstebních opatření a hodnocení zeleně z hlediska provozní bezpečnosti, údržba soukromé i veřejné zeleně, poradenství v oblasti trávníků a fotbalových hřišť.

Rizikové kácení stromů

rizikové kácení stromů, ořezy větví stromů – Rizikové kácení stromů, ořezy větví, výkup palivového dřeva, výkup lesů. Práce pomoci vysokozdvižné plošiny, výškové práce pomoci lana, odstranění pařezů, frézování pařezů, zahradnické práce, realizace zahrad. Sezonní práce úklid sněhu, odstranění rampouchy, frézování sněhu. Pracujeme v lokalitě Praha a Střední Čechy.

Načítání trvalo 0.1207 sekund.