+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ZahradníMagazín.cz

Klíčová slova: zahradní, magazín, zahrada, pěstování, pergola

E-mail: ZahradniMagazin@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. ?ervence 2012

Popis: Zahradní magazín je zde jak pro profesionální zahrádkáře, tak pro zahrádkáře laiky. Nabízí mnoho zajímavých postřehů o pěstitelství, informace o sklenících, zimních zahradách, architektuře zahrady, zahradním nábytku, jezírkách, bylinkách, stromcích atd.

Web: www.zahradnimagazin.cz/

Další související informace

Rizikové kácení stromů, sekání trávy, mulčování

sekání trávy, sečení, mulčování, kácení stromů – Provádíme kompletní outdoorové služby s profesionální technikou pro sečení trávy, mulčování trávníku a údržbu zeleně. Rizikové kácení stromů nechte na nás, stromy bezpečně pokácíme a nabízíme i štěpkování.

Rychle rostoucí rostliny

mlatové cesty, rizikové kácení, štětované cesty – Společnost Acre.cz se zabývá pěstební a realizační činností parků, závlahy, jezírek, rostlin, zhotovení mlatové cesty a štětované cesty. Poradí vám jak je to s rizikovým kácením. K dispozici má mimo jiné zeolit a keramzit využívaný hojně v zahradnictví. Sázení Rychle rostoucích dřevin, rákosové výrobky, mlatové a štětové cesty, suchomilné rostliny.

Realizace zahrad

Realizace zahrad,návrhy,zahradní architektura – Jsme česká firma, která nabízí realizace zahrad, zahradní architektura, zahradnické služby, sadovnické úpravy. Specializací firmy je kácení či rizikové kácení stromů, údržba veřejné zeleně, arboristika -péče o stromy, realizace jezírek.

Načítání trvalo 0.0944 sekund.