+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ZahradníMagazín.cz

Klíčová slova: zahradní, magazín, zahrada, pěstování, pergola

E-mail: ZahradniMagazin@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. ?ervence 2012

Popis: Zahradní magazín je zde jak pro profesionální zahrádkáře, tak pro zahrádkáře laiky. Nabízí mnoho zajímavých postřehů o pěstitelství, informace o sklenících, zimních zahradách, architektuře zahrady, zahradním nábytku, jezírkách, bylinkách, stromcích atd.

Web: www.zahradnimagazin.cz/

Další související informace

Motorové pily

pila, pily, motorové pily – Dobře zvolená pila nám může ušetřit spoustu práce na zahradě při kácení stromů, prořezávání nebo s přípravou palivového dříví na zimu. Správná motorová pila toto umí dokonce téměř bez námahy. Obsluha ani výběr motorové pily není snadný, přečtěte si naše tipy!

Rychle rostoucí rostliny

mlatové cesty, rizikové kácení, štětované cesty – Společnost Acre.cz se zabývá pěstební a realizační činností parků, závlahy, jezírek, rostlin, zhotovení mlatové cesty a štětované cesty. Poradí vám jak je to s rizikovým kácením. K dispozici má mimo jiné zeolit a keramzit využívaný hojně v zahradnictví. Sázení Rychle rostoucích dřevin, rákosové výrobky, mlatové a štětové cesty, suchomilné rostliny.

Prodej palivového dřeva

palivové dřevo, dříví, chrudim, vysočina, prodej – Společnost Hape Wood, s.r.o. nabízí listnaté a jehličnaté palivové dřevo zejména pro kraj Vysočina. Hlavním střediskem je město Chrudim. Jako palivové dřevo doporučujeme buk, dub, břízu, smrk, borovici či modřín.

Načítání trvalo 0.0551 sekund.