+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zahrady Topol

Klíčová slova: Návrhy a realizace zahrady, prořez stromů, péče o

E-mail: zahrady.lejp@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ledna 2010

Popis: Naše firma poskytuje široké portfolio zahradnických služeb a prací včetně návrhu zahrad, úpravy pozemků, pokládky travních koberců a stavby suchých zídek. Zároveň provádíme celoroční údržbu zahrad, péči o travnaté plochy a prořez dřevin. Připravíme pro vás návrh Vaší zahrady. Může to být nová zahrada či rekonstrukce stávající zahrady. Připravíme optimální mix květin a dřevin pro celoroční pohodu. Provedeme realizaci zahrady na klíč dle požadavků klienta. Řezy stromů provádíme odborně a s mnohaletou praxí. Ať již jde o zdravotní řez nebo o klasickou úpravu vzhledu stromů a keřů. Váš trávník bude vždy upravený a posečený. Přejete si anglický trávník? Žádný problém, šetrně jej ošetříme naší moderní technikou. Pokud je půda nevhodná či vás tlačí čas, je travní koberec tou správnou odpovědí. Pokládání travního koberce je rychlé, efektivní a je investicí do zelené budoucnosti. Při pokládce travních koberců na větší plochy za výhodné ceny. Jsme připraveni celoročně odborně pečovat o vaši zahradu.

Web: www.zahrady-topol.cz

Další související informace

Péče o tělo

péče o tělo, remington, elektronika – Specializovaný server Vám přináší s výrobky Remington tu nejlepší kvalitu v oblasti profesionální péče o vlasy, holení a zastřihování. Využijte tak jedinečnou možnost nákupu na našem e-shopu za skvělé ceny.

Oáza zdraví a omlazení

zdraví, omlazení, péče o pleť, anti-aging,vizáž, – Komorní léčebně omlazující centrum, zabývající se diagnostikou - přistroj Kardivar, astrodiagnostika a následným léčením metodou Vioforterapie. Odbourávání stresu a řešení životních krizí a dodávání energie do nových začátků.

Načítání trvalo 3.8976 sekund.