+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zahraniční jazykové kurzy

Klíčová slova: kurzy,školení,jazykové programy,jazyková škola

E-mail: katalogy@seo-expert.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ?nora 2013

Popis: Důležité je, že také máme mnohem více příležitostí se cizí jazyk dobře naučit. Nabízí se řada jazykových škol a kurzů, mezi nimiž je dobré vždy hledat kvalitu. Například jazyková škola Berlitz využívá nejnovější vyučovací metody, ale přitom vychází z dlouholetých zkušeností a více než 130 let dlouhé tradice. Kromě domácích kurzů se nabízejí i zahraniční jazykové programy.

Web: www.zahranicni-programy.cz

Další související informace

Levné dárky

Anne Geddes diddl debbi dárky vánoční škola taška – Jediný eshop v CR kde koupíte kalendáře Anne Geddes z dalších kolekcí: Anne Geddes diddl debbi dárky vánoční škola taška - vánoční dárky školní potřeby dárky pro každou příležitost - svátek narozeniny

River Park Dance School

tanečná škola Bratislava, tanečné kurzy – Plnoformátová tanečná škola v komplexe River Park. Ponúka tanečné kurzy a cvičenie ako aerobic, zumba, joga, pilates, tae bo, brušné tance, latinsko americké tance, salsa, tango argentino či muzikálové tance.

Taneční škola Brouček

Taneční škola, Taneční škola Praha, Taneční kurzy – Taneční škola Brouček Praha patří mezi nejstarší a nejznámější taneční školy v České republice. Kurzy tance, které naše taneční škola ve městě Praha nabízí, vedou kvalifikovaní zkušení učitelé tance. Naše taneční škola pořádá taneční kurzy pro mládež (taneční kurzy pro začátečníky a pokročilé), taneční kurzy pro dospělé a vysokoškoláky (taneční kurzy pro začátečníky a pokročilé).

Načítání trvalo 0.0612 sekund.