+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zahraniční jazykové kurzy

Klíčová slova: kurzy,školení,jazykové programy,jazyková škola

E-mail: katalogy@seo-expert.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ?nora 2013

Popis: Důležité je, že také máme mnohem více příležitostí se cizí jazyk dobře naučit. Nabízí se řada jazykových škol a kurzů, mezi nimiž je dobré vždy hledat kvalitu. Například jazyková škola Berlitz využívá nejnovější vyučovací metody, ale přitom vychází z dlouholetých zkušeností a více než 130 let dlouhé tradice. Kromě domácích kurzů se nabízejí i zahraniční jazykové programy.

Web: www.zahranicni-programy.cz

Další související informace

Masérská škola

masérský kurz, masérské kurzy, masérská škola – Masérská škola Mgr. Romana Šimáčka v Brně-Kohoutovicích nabízí široké spektrum masérských kurzů. Např. masérský rekvalifikační kurz, ájurvédské masáže, sportovní masáže, baňkování, Dornovu metodu, moxu, masáž lávovými kameny a desítky dalších.

Homy School

jazyková škola v Plzni, angličtina, francouzština – Jazyková škola v Plzni zaměřující se na doučování a výuku budoucích maturantů z anglického a francouzského jazyka. Výuka probíha u žáka doma. Jeden žák, jeden lektor. Odpadá nepříjemné dojíždění do školy a neztrácíte čas.

Taneční Brno

taneční Brno, taneční škola Brno – Taneční škola Eso je moderní taneční centrum postavené na tradičních hodnotách. Hlavním programem jsou společenské tance - standardní a latinskoamerické. Taneční umění předáváme s filozofií „méně je více“, tedy raději méně figur a dobře než více figur a směšně, jak tomu bývá v jiných tanečních školách. Našimi jedinečnými dřevěnými tanečními prošlo již mnoho tanečních párů a ti se k nám stále rádi vracejí. Mnozí u nás také nalezli blízké přátele či partnery.

Načítání trvalo 0.1120 sekund.