+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nizozemština

Klíčová slova: překlad,tlumočení,výuka,nizozemština

E-mail: nizozemstinakatalogy@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ?ervna 2010

Popis: Překlady a tlumočení z/do nizozemštiny (holandštiny). Obecné i odborné texty (it a právo). Lokalizace webových stránek, korektury překladů, výuka nizozemštiny.Lokalizace webových stránek, korektury překladů, výuka nizozemštiny.

Web: www.nizozemstina.cz

Další související informace

Zelenka překlady

překlad, překlady, překladatel, překlady textů – Překlady všech světových jazyků. Překlady dokumentů ve všech oborech a různých grafických formátech. Překlady angličtiny, němčiny, francouzštiny, italštiny a španělštiny. Nejdéle působící agentura na překlady v ČR. TRADOS, ISO 9001:2000.

A-TechService

Pronájem,ozvučení,tlumočení,technika,projekce,proj – Pronájem, prodej, servis prezentační techniky a kongresové, konferenční, výstavní služby. Výstavní stánky a postery, podia, tlumočení - tlumočnická technika, ozvučení, audiovizuální technika - velkoplošná projekce, průvodcovská technika, hostesky, servis projektorů a elektroniky. Pronájem : dataprojektorů - videoprojektorů, zpětných projektorů, dia projektorů, projekčního plátna pro přední i zadní projekci různých typů, plazmové obrazovky - plazmové displeje, kamery, DVD, video, prezentační technika, notebook - laptop, PC, tiskárny, kopírky, faxy, rozbočovač, výstavní tabule, presentér, poster, vizualizér, průvodcovské - tlumočnické sady, řečnické pult, stolek pod projektor, laserové ukazovátko, audio sestavy, akce na pronájem datových projektorů, zvukaři, technici, technická asistence, tlumočníci. Servis projektorů a veškeré elektroniky. Realizace a pronájem výstavních stánků.

Agentura Loggos - překlad

překlad, překlady, překlady textů, překladatel – Kvalitní překladatelské služby se specializací na angličtinu, němčinu, ruštinu a slovenštinu. Po dohodě i překlady v jiných světových jazycích. Překlady včetně soudního ověření a překlady z mnoha oborů.

Načítání trvalo 0.0973 sekund.