+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pegas Translations,s.r.o.

Klíčová slova: překlad, překlady, tlumočení, korektura,

E-mail: office@pegastranslations.com

Datum vloľení do katalogu: 24. ?ervence 2011

Popis: Pegas Translations je mezinárodní překladatelská agentura, která poskytuje profesionální služby ve více než 70-ti jazycích. Naši překladatelé jsou vždy rodilí mluvčí cílového jazyka a proto garantujeme 100% kvalitu překladů ve všech oblastech služeb.

Web: www.pegastranslations.com

Další související informace

Agentura Loggos - překlad

překlad, překlady, překlady textů, překladatel – Kvalitní překladatelské služby se specializací na angličtinu, němčinu, ruštinu a slovenštinu. Po dohodě i překlady v jiných světových jazycích. Překlady včetně soudního ověření a překlady z mnoha oborů.

Profesionální překlady

překlady, tlumočení, překlady angličtina, překlady – Profesionální překlady - překladatelská a tlumočnická agentura. Překlady a tlumočení do Angličtiny, Němčiny, Francouzštiny a Slovenštiny s mezinárodní diplomatickou praxí, kvalitní a profesionální práce.

Preklad textov

Preklad, preklady, tlmočenie. preklad textov, úrad – Preklady, úradné preklady, lokalizácie a tlmočenia do viac ako 30 JAZYKOV a ich kombinácií.Preklady, úradné preklady, lokalizácie a tlmočenia do viac ako 30 JAZYKOV a ich kombinácií. Preklady, overené preklady, lokalizácie a tlmočenia do viac ako 40 JAZYKOV a ich kombinácií.

Načítání trvalo 0.0598 sekund.