+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Prodlužování vlasů Praha

Klíčová slova: Prodluzovani vlasu, vykup vlasu, prodlouzeni vlasu

E-mail: hair@studiosonja.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. b?ezna 2010

Popis: Studio Sonja nabízí prodlužování či zhušťování vlasů i na splátky pomocí pravých evropských vlasů už od délky 5 cm a úpravu do konečného účesu. Provádíme i výkup vlasů a ostatní kadeřnické práce a služby.

Web: www.studiosonja.cz/

Další související informace

Clip Hair - prodlužování

prodlužování vlasů – Prodlužování vlasů pomocí metody Clip hair Vám během pár minut zajistí zhuštění vlasů a prodloužení vlasů, bez trvalých zásahů a poškození Vašich vlasů. Dlouhé vlasy jsou odpradávna symbolem ženské sexuality, dodají Vám sebevědomí a budete se cítít skvěle.

Kadeřnický salon

brazilský keratin, prodlužování vlasů, Wella, – Kadeřnický a kosmetický salon mango – specializujeme se na tvorbu svatebních a společenských účesů, prodlužování vlasů. Používáme brazilský keratin. V našem e-shopu naleznete širokou řadu vlasové kosmetiky značky Wella.

Prodlužování řas

prodlužování řas, prodloužení řas Brno, kapičky – Prodlužování řas, prodloužení řas v Brně - to je e-shop ProdlouzeneRasy.cz, který Vám nabízí kapičky, lepidla a další doplňky pro prodlužování řas. Zajistíme Vám delší řasy přirozenou cestou díky kapičkám na prodlužování řas.

Načítání trvalo 0.0531 sekund.