+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Prodlužování vlasů Praha

Klíčová slova: Prodluzovani vlasu, vykup vlasu, prodlouzeni vlasu

E-mail: hair@studiosonja.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. b?ezna 2010

Popis: Studio Sonja nabízí prodlužování či zhušťování vlasů i na splátky pomocí pravých evropských vlasů už od délky 5 cm a úpravu do konečného účesu. Provádíme i výkup vlasů a ostatní kadeřnické práce a služby.

Web: www.studiosonja.cz/

Další související informace

Prodlužování vlasů

prodlužování vlasů, prodloužení vlasů, paruky, – Prodloužení vlasů metodou BOND PLUS. Tato technologie prodlužování a zahušťování vlasů umožňuje jedinečné společenské účesy pro dlouhé vlasy. Kadeřnictví nabízí účesy, paruky a příčesky z umělých vláken i z pravých vlasů.

Kadeřnictví Brno

kadeřnictví brno, prodloužení vlasů, melírování – Nabízíme kompletní kadeřnické služby přímo v centru Brna. Prodloužení vlasů, melírování, zhušťování vlasů či prodej vlasové kosmetiky. Není pro nás problém poradit s s celou škálou typu Vašich vlasů. Díky našim službám není problém změnit přírodní blondýnku v uhrančivou a tajemnou tmavovlásku.

Vypadávání a ztráta vlasů

Rogaine, minoxidil, vypadávání vlasů, pro ženy – Internetový prodej certifikovaných vlasových přípravků Rogaine (roztok nebo pěna) na podporu růstu vlasů s účinnou látkou Minoxidil. Vhodné pro ženy i pro muže. Pro ženy je určen Rogaine 2% roztok a pro muže dodáváme Rogaine 5% roztok a nově Rogaine 5% pěna. Registrací v našem obchodě získáte trvalé slevy pro další nákupy.

Načítání trvalo 0.0861 sekund.