+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Psí salon a psí škola

Klíčová slova: psí salon, stříhání psů, psí škola, výcvik psů

E-mail: pavelkova.kt@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. prosince 2009

Popis: Stříhání a trimování psů všech plemen i velikostí. Stříháme bez použití šibenice a za přítomnosti majitele. Po dohodě je možné se objednat i na sobotu nebo na neděli. Výchova a výcvik psů všech plemen i velikostí. Specializujeme se na socializaci štěňat, výchovu rodinného psa, základy poslušnosti agility a základy tance se psy.

Web: www.psi-pro-psy.webnode.cz

Další související informace

Psí salon Margo Klatovy

psí salon, stříhání psů – Stříhání, trimování a ostatní kosmeticé úpravy psů (čištění uší, stříhání drápků)všech plemen i velikostí. Můžete být po po celou dobu úpravy přítomni, pes, ani vy pak netrpíte zbytečným stresem, a zárověň si sami zkontrolujete, že se u nás nepoužívají uklidňující injekce.

Účetnictví a daně

Accounting,tax,účetní,daňová přiznání,outsourcing – Zajišťujeme komplexní služby v oblasti vedení a rekonstrukce účetnictví, daňové evidence, zpracování mezd a daňových přiznání pro malé a střední firmy. Účetní služby poskytujeme v Plzni a okolí, Praze a Středočeském kraji.

Dřevěné podlahy a terasy

podlahy, terasy, interiér, exteriér, odborné porad – Podlahy-terasy-Brno.cz - dodává kvalitní podlahy, terasy interiérové a exteriérové. Odborné poradenství, servis a profesionalitaPodlahy-terasy-Brno.cz - dodává kvalitní podlahy, terasy interiérové a exteriérové. Odborné poradenství, servis a profesionalita

Načítání trvalo 0.0623 sekund.