+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

RNDr. Pavol Jediný - Pars

Klíčová slova: autobusová doprava, účtovníctvo, mzdy, dane

E-mail: doprava@parsek.sk

Datum vloľení do katalogu: 30. ledna 2013

Popis: Firma sa zaoberá nepravidelnou vnútroštátnou a medzištátnou autobusovou dopravou s kapacitou do 33 osôb a spracovaním jednoduchého účtovníctva, daní, miezd a personalistiky. Firma sa zaoberá nepravidelnou vnútroštátnou a medzištátnou autobusovou dopravou s kapacitou do 33 osôb a spracovaním jednoduchého účtovníctva, daní, miezd a personalistiky.

Web: www.parsek.sk

Další související informace

Admio s.r.o.

účetnictví, mzdy, platy, poradenství – Vedení účetnictví (podvojné účetnictví i daňová evidence). Zpracováváme mzdy a kompletní účetní i personální agendu pro mzdové účetnictví. Účetnictví vedeme průběžně s pravidelnými účetními uzávěrkami. Při účetnictví poskytujeme účetní poradenství.

EKK Servis s.r.o.

účetnictví, daně, mzdy,daňové přiznání, audit, – Zpracování, poradenství, vedení, kontrola: kompletní účetnictví, vč. účetních závěrek, výkazů a daňových přiznání, archivace dokladů, mzdy, DPH, účetní audity, ekonomické poradenství, založení firmy, konkurzy a likvidace. Zastupování klienta na úřadech, zdravotních pojišťovnách, správě sociálního zabezpečení a při kontrolách finančního úřadu.

Účetnictví mzdy Praha

účetnictví, mzdy – Vedeme účetnictví podnikatelů (právnických i fyzických osob), příspěvkových organizací (školy, sociální ústavy), společenství vlastníků bytových jednotek a jiných neziskových organizací. Zpracováváme mzdy a personální agendu jak samostatně, tak i spolu s účetnictvím. Našim cílem je dlouhodobé udržení nadstandardní kvality poskytovaných služeb, za přijatelné ceny. Zkušenosti od roku 1994. Poctivost, pečlivost, diskrétnost a orientace na zákazníka jsou pro nás samozřejmostí. Více informací naleznete na našich stránkách.

Načítání trvalo 0.3314 sekund.