+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Advokátní kancelář - Znojmo

Klíčová slova: advokátní kancelář Znojmo, právní služby Znojmo

E-mail: ondrousek@goldenorange.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. z??? 2010

Popis: Advokátní kancelář Šopák, Palátová a partneři je kanceláří, která svým klientům poskytuje právní pomoc ve sporné i nesporné agendě, ve všech právních oborech. Advokátní kancelář Šopák, Palátová a partneři je kanceláří, která svým klientům poskytuje právní pomoc ve sporné i nesporné agendě, ve všech právních oborech.

Web: www.ak-znojmo.cz

Další související informace

Advokátní kancelář Brno

advokát, advokátní kancelář Brno, právník, rozvod – Advokátní kancelář v centru Brna poskytující generální právní služby se zameřením zejména na právo občanské, obchodní, rodinné, správní, trestní, pracovní a jiné včetně zastupování před soudními, správními a jinými orgány.

Korejzová a spol.

Advokátní kancelář – Naše advokátní a patentová kancelář zahrnuje tým odborníků s dlouholetou praxí v oboru ochrany práv duševního a průmyslového vlastnictví. Zabýváme se poskytováním právních služeb ve všeobecné sféře působnosti, vedle práva duševního vlastnictví pak zejména v oblastech práva občanského, obchodního, správního a pracovního.

Císař Kohoutek Nesvadba

advokátní kancelář, advokát, právní služby – Naše advokátní kancelář sídlící v centru Ústí nad Labem je připravena poskytnout našim klientům právní služby zejména v oblasti práva obchodního, trestního, občanského a rodinného.Advokátní kancelář Císař & Kohoutek & Nesvadba je v současnosti počtem právníků největší advokátní kanceláří v Ústí nad Labem a jednou z největších v Ústeckém kraji. Vznikla spojením 3 samostatných advokátních kanceláří JUDr. Jiřího Císaře, Mgr. Tomáše Kohoutka MBA,a Mgr. Františka Nesvadby, s cílem poskytovat klientům komplexní právní služby a zároveň těžit ze specializace jednotlivých partnerů advokátní kanceláře.

Načítání trvalo 5.8659 sekund.