+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Advokátní kancelář - Znojmo

Klíčová slova: advokátní kancelář Znojmo, právní služby Znojmo

E-mail: ondrousek@goldenorange.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. z??? 2010

Popis: Advokátní kancelář Šopák, Palátová a partneři je kanceláří, která svým klientům poskytuje právní pomoc ve sporné i nesporné agendě, ve všech právních oborech. Advokátní kancelář Šopák, Palátová a partneři je kanceláří, která svým klientům poskytuje právní pomoc ve sporné i nesporné agendě, ve všech právních oborech.

Web: www.ak-znojmo.cz

Další související informace

JUDr. Boris Vršinský

advokát právník praha advokátní kancelář – Advokátní kancelář JUDr. Borise Vršinského je tu pro Vás, aby Vám poskytla kvalitní právní služby ve všech právních oblastech. Nalezneme pro Vás nejvhodnější řešení Vašeho právního případu. Každá rada je nad zlato a ve vážných situacích, ať již v soukromém nebo profesním životě, se právní poradenství stává velmi cennou složkou vedoucí ke zdárnému řešení i úspěchu.

Korejzová a spol.

Advokátní kancelář – Naše advokátní a patentová kancelář zahrnuje tým odborníků s dlouholetou praxí v oboru ochrany práv duševního a průmyslového vlastnictví. Zabýváme se poskytováním právních služeb ve všeobecné sféře působnosti, vedle práva duševního vlastnictví pak zejména v oblastech práva občanského, obchodního, správního a pracovního.

Advokátní kancelář Brno

Advokát Brno advokátní kancelář rozvod vymáhání – Nabídka služeb brněnské advokátní kanceláře se všeobecným zaměřením, přijatelnými cenami a pohodlným parkováním. Mobil 736 211 100 NONSTOP. Kancelář se zabývá zejména poskytováním služeb v oblasti práva rodinného (majetkové poměry manželů, registrovaných partnerů, rozvod, otázka výživného), pracovního (pracovní smlouva, pracovněprávní spory, ukončení pracovního poměru), trestního (komplexní právní zastoupení obviněných a poškozených v rámci celého trestního řízení, sepsání opravných prostředků). Dále se věnujeme zpracovávání občanskoprávních a obchodněprávních smluv a soudnímu vymáhání nároků z nich vzniklých, zastupujeme klienty v řízení před živnostenským úřadem a obchodní společnosti při zápisech, změnách a výmazech údajů z obchodního rejstříku. Advokátní kancelář rovněž zajišťuje překlady právních textů z/do německého, anglického, polského a bulharského jazyka.

Načítání trvalo 0.0915 sekund.