+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Advokátní kancelář - Znojmo

Klíčová slova: advokátní kancelář Znojmo, právní služby Znojmo

E-mail: ondrousek@goldenorange.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. z??? 2010

Popis: Advokátní kancelář Šopák, Palátová a partneři je kanceláří, která svým klientům poskytuje právní pomoc ve sporné i nesporné agendě, ve všech právních oborech. Advokátní kancelář Šopák, Palátová a partneři je kanceláří, která svým klientům poskytuje právní pomoc ve sporné i nesporné agendě, ve všech právních oborech.

Web: www.ak-znojmo.cz

Další související informace

Korejzová a spol.

Advokátní kancelář – Naše advokátní a patentová kancelář zahrnuje tým odborníků s dlouholetou praxí v oboru ochrany práv duševního a průmyslového vlastnictví. Zabýváme se poskytováním právních služeb ve všeobecné sféře působnosti, vedle práva duševního vlastnictví pak zejména v oblastech práva občanského, obchodního, správního a pracovního.

Advokátní kancelář Brno

Advokát Brno advokátní kancelář rozvod vymáhání – Nabídka služeb brněnské advokátní kanceláře se všeobecným zaměřením, přijatelnými cenami a pohodlným parkováním. Mobil 736 211 100 NONSTOP. Kancelář se zabývá zejména poskytováním služeb v oblasti práva rodinného (majetkové poměry manželů, registrovaných partnerů, rozvod, otázka výživného), pracovního (pracovní smlouva, pracovněprávní spory, ukončení pracovního poměru), trestního (komplexní právní zastoupení obviněných a poškozených v rámci celého trestního řízení, sepsání opravných prostředků). Dále se věnujeme zpracovávání občanskoprávních a obchodněprávních smluv a soudnímu vymáhání nároků z nich vzniklých, zastupujeme klienty v řízení před živnostenským úřadem a obchodní společnosti při zápisech, změnách a výmazech údajů z obchodního rejstříku. Advokátní kancelář rovněž zajišťuje překlady právních textů z/do německého, anglického, polského a bulharského jazyka.

Pojišťovno Zaplať

právní zastoupení, právní služby – Stali jste se obětí dopravní nehody? Máte zájem dostat od pojišťovny plnou úhradu škody? Využijte našeho zastoupení! Díky našim právním službám získáte profesionální pomoc při jednání s vaší pojišťovnou.

Načítání trvalo 3.1259 sekund.