+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Advokátní kancelář - Znojmo

Klíčová slova: advokátní kancelář Znojmo, právní služby Znojmo

E-mail: ondrousek@goldenorange.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. z??? 2010

Popis: Advokátní kancelář Šopák, Palátová a partneři je kanceláří, která svým klientům poskytuje právní pomoc ve sporné i nesporné agendě, ve všech právních oborech. Advokátní kancelář Šopák, Palátová a partneři je kanceláří, která svým klientům poskytuje právní pomoc ve sporné i nesporné agendě, ve všech právních oborech.

Web: www.ak-znojmo.cz

Další související informace

Advokátní kancelář Praha

advokátní kacelář, právník, advokát, právní služby – Advokátní kancelář JUDr. Šárka Kincelová Vám poskytne právní pomoc v širokém spektru právního řádu. Služby jsou určeny pro podnikatele i jednotlivce v občanskoprávních vztazích. Advokátní kancelář preferuje individuální přístup ke každému klientovi.

LTA Tax

Advokátní kancelář – LTA je poradenská kancelář nabízející komplexní právní, daňové a účetní služby. Na rozdíl od většiny ostatních kanceláří jsou v LTA specialisté z různých oborů integrováni v rámci jedné firmy, takže mohou úzce spolupracovat a společně navrhovat nejefektivnější řešení. Náš tým tvoří zkušení advokáti, daňoví poradci, finanční analytici a účetní experti s dlouholetou praxí u mezinárodních poradenských kanceláří. Komunikace ve více cizích jazycích, zejména německy a anglicky, je samozřejmostí.

Císař Kohoutek Nesvadba

advokátní kancelář, advokát, právní služby – Naše advokátní kancelář sídlící v centru Ústí nad Labem je připravena poskytnout našim klientům právní služby zejména v oblasti práva obchodního, trestního, občanského a rodinného.Advokátní kancelář Císař & Kohoutek & Nesvadba je v současnosti počtem právníků největší advokátní kanceláří v Ústí nad Labem a jednou z největších v Ústeckém kraji. Vznikla spojením 3 samostatných advokátních kanceláří JUDr. Jiřího Císaře, Mgr. Tomáše Kohoutka MBA,a Mgr. Františka Nesvadby, s cílem poskytovat klientům komplexní právní služby a zároveň těžit ze specializace jednotlivých partnerů advokátní kanceláře.

Načítání trvalo 3.0966 sekund.