+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Agriaffaires : agrobazar

Klíčová slova: zemědělská technika, zemědělský, použitý, inzerát

Datum vloľení do katalogu: 9. dubna 2009

Popis: Agriaffaires je mezinárodní inzertní portál určený pro nákup a prodej použité zemědělské techniky: traktory, kombajny, nakladače siláže, secí stroje, postříkovače, zemědělské přívěsy, zařízení pro obdělávání půdy, zařízení pro chov, zařízení pro sekání sena, zařízení pro údržbu zeleně, zařízení pro lesní práce a jiné zemědělské zařízení. Agriaffaires nabízí víc než 88 000 použitých strojů a zařízení prodávaných prostřednictvím koncesionářů, prodejců ale stejně zemědělců nebo soukromých osob. Naše stránka je k dispozici v 14 jazycích pro sprostředkování mezinárodní výměny, zvlášte pro prodej použitých traktorů, kombajnů a nakladačů siláže. Platforma je přístupná ve více než 150 krajinách světa. Registrace na naši stránku je zdarma a umožní vám publikaci nabídkových nebo poptávkových inzerátů a také službu na upozornění díky které budete upozorněni e-mailem vždy, když se na našich stránkách objeví nový inzerát odpovídající vašim požadavkům. Publikace inzerátů pro zemědělce je zdarma.

Web: www.agriaffaires.cz

Další související informace

Internetová reklama

internetová reklama, internetový marketing – Reklamní kampaně na internetu a internetová reklama a marketing podporuje propagaci firem a prodej produktů pomocí nástrojů placené reklamy vycházející z reklamní strategie, kterou Vám připravíme dle individuálních priorit a potřeb.

Eloservis.cz

opravy praček, myček nádobí, sporáků, chladniček – Vítáme Vás na stránkách firmy, Vladimír Pur - SERVIS PRAČEK A ELEKTROSPOTŘEBIČŮ, založené v roce 1993. Provádíme opravy automatických praček, myček nádobí, sporáků, chladniček a mrazniček, mikrovlnných trub, bojlerů a další bílé techniky určené pro domácnost. Od roku 1997 jsme rozšířili oblast našeho působení na opravy elektrického ručního nářadí. Opravujeme téměř všechny spotřebiče, od všech výrobců, prodávané na českém trhu. Opravy velkých spotřebičů provádíme přímo u zákazníka! Pokud je to však nutné využíváme k opravám naši dílnu v sídle firmy, která je náležitě vybavena pro náročnější opravy, především praček, myček a drobných spotřebičů. Servis zajišťujeme pro města Olomouc, Litovel, Uničov, Mohelnice, Moravská Třebová, Zábřeh, Šumperk a jejich okolí. Zakázky přijímáme ve všedních dnech od 7,00 do 17,00hod. na telefonním čísle: (+420) 604 938 266 Věříme, že budete s našimi službami spokojeni.

Tisk obrazů

obrazy, tisk fotografií,tisk obrazů – Obrazy z fotografií jsou moderní technikou k dotváření interiérů. Nabízíme vysoce kvalitní tisk obrazů z fotografií. Obrazy z fotografií jsou originálním doplňkem každého interiéru. Stačí na internetové stránky Artem.cz vložit fotografii, vybrat rozměry a odborníci na tisk fotografií vše ostatní zařídí za vás.

Načítání trvalo 0.1796 sekund.