+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AHNE agency - Ceskemodelk

Klíčová slova: AHNE, agency, Agentura , Ceskemodelky.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ??jna 2013

Popis: AHNE agency - Agentura Ceskemodelky.cz zajišťuje hostesky na kulturní a společenské akce, modelky na módní přehlídky, fotomodelky na reklamní focení. Pořádáme módní přehlídky na mezinárodních veletrzích, reklamní kampaně, tiskové konference, firemní akce, kompletní produkce a realizace.

Web: www.ceskemodelky.cz

Další související informace

U Peciválů, restaurace Os

restaurace , u peciválů, catering – restaurace U Peciválů, Ostrava centrum,Stodolní ,ulice , denní menu , catering kdekoliv budete chtít a potřebovat, od vašeho bytu po tovární halu. Španělský fotbálek , zastřešena a vytápěna zahrada ve dvoře domu.

LAMA INVESTMENTS a.s.

dodavatel plynu , plyn, zemní plyn, obchod, LAMA – Hlavní činností LAMA INVESTMENTS a.s. je obchod se zemním plynem. Své služby nabízíme velkoodběratelům, maloodběratelům i domácnostem. Jako držitelé platné licence Vám také my nabízíme možnost stát se Vašim dodavatelem .

Taneční oblečení

Zumba , společenský tanec, oblečení, Taneční obleč – Zabýváme se prodejem tanečního oblečení.Milovník tance jistě uvítá kvalitní oblečení pro vykonávání svého oblíbeného tance. Ať už je to dnes velmi populární Zumba , společenský tanec, jazz, balet, salsu, zouk, argentiské tango, disco, dance street či hip hop.Tancovat může každý i třeba vaše děti. Vybrat si dnes můžete z mnoha specializovaných obchodů, kde vám nabídnou veškeré vybavení pro váš tanec.

Načítání trvalo 0.0612 sekund.