+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ALKAJ - Chemické výpočty

Klíčová slova: chemické výpočty, e-learning, java aplikace

Datum vloľení do katalogu: 1. kv?tna 2010

Popis: Procvičování chemických výpočtů online (hmotnostní zlomek, objemový zlomek, látkové množství, molární koncentrace, ředění roztoků...), Java aplikace pro procvičování výpočtů, sbírka úloh ke stažení. Pro učitele: tisk testů.

Web: chemie.alesh.borec.cz

Další související informace

Revolucionářův deníček

grafika, webdesign, internetové aplikace – Neoficiální WR blog o webdesignu, webařině, grafice, internetových obchodech a dalších eCommerce aplikacích. O tom co a pro koho a jak děláme a co chystáme, zkrátka o dění uvnitř i vně Web Revolution.

Facebook aplikace

facebook, aplikace, facebook aplikace – Facebook Aplikace - vytváříme originální facebook aplikace. Facebook aplikace je malá aplikace přímo na vaší facebook stránce. Facebook aplikace zajistí originalitu vaší stránky a přivede fanoušky. Facebook je nejlepší reklama na internetu!

Dovolená Jáva - Last Minute Jáva - Zájezdy Jáva

Jáva dovolená, last minute Jáva, zájezdy Jáva, las – Exotická dovolená Jáva, Zájezdy Jáva, Last Minute Jáva, Dovolená v destinaci Jáva, Last minute zájezdy Jáva all inclusive, Dovolená a zájezdy Jáva na last minute za výhodné ceny, Last minute Jáva, s DcTravel máte jistotu, že si vyberete z nabídky nejlevnějších last minute zájezdů na Jávu na internetu, Dovolená Jáva je tím pravým právě pro Vás, Získejte zájezd na Jávu díky nabídce last minute, se slevou a levněji, Indonésie Jáva, Jáva je plná nádherných historických památek, Jáva je krásná země pro strávení vaší dovolené, Jáva to je krásná exotická dovolená za skvělé ceny

Načítání trvalo 0.0896 sekund.