+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ALL PRINT Pavel Jalůvka

Klíčová slova: Překlad, angličtina, němčina, DTP, korektura

E-mail: pavel.jaluvka@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 21. ?nora 2009

Popis: Překladatelská činnost, angličtina, němčina, technické, obchodní, právní a jiné odborné překlady, korektury a revize rodilým mluvčím, přepisy, editace textů a obrázků, DTP, příprava do tisku, možnost zajištění tisku

Web: www.preklady-allprint.cz

Další související informace

Překlady-maďarština

maďarština,maďarštiny,překlad,překladatel – Jsem rodilý mluvčí maďarštiny, OSVČ. Překládám texty převážně technického charakteru. Pro zakázky přesahující 10 normostran poskytuji slevu 5-20% (dle rozsahu). Ceny od 260 Kč/NS, překlady jsou provedeny za smluvní cenu. Nabízím: snadnou komunikaci, preciznost, důslednost.

Společnosti Notable s.r.o

Zakládání sro, ready made společnosti, – Nejrychlejší cesta k zahájení podnikání - ready-made společnosti. Kompletní založení s.r.o. Asistence při zakládání společnosti. Firmy na prodej - zahájení podnikání během jednoho dne. Poskytnutí sídla, jednatele, společníků. Zakládání firem na klíč.

Vizitky Plzeň

vizitky plzen, vizitky, tisk vizitek, grafika, DTP – Nabízíme kvalitní tisk vizitek za rozumné ceny. Specializujeme se na zákazníky v Plzeňském kraji, ale i mimo něj. Na výběr máme celou řadu papírů včetně grafických o různých gramážích. Nechte si u nás zpracovat grafický návrh vizitky a získejte originální moderní řešení, které Vám pomůže vyniknout.

Načítání trvalo 0.1869 sekund.