+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ALMEO s.r.o. - web intern

Klíčová slova: tvorba www, tvorba e-shopů,grafika, design

E-mail: info@almeo.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. ledna 2011

Popis: Internetové a webové studio ALMEO poskytuje komplexní nabídku internetových služeb od tvorby a zhotovení www stránek a e-shopů až po vývoj informačních systémů a software, provoz portálů a grafické práce.

Web: www.almeo.cz

Další související informace

Grafické studio, dárky,

tisk, grafika, fotokniha, dárky, design, – Vyrábíme a prodáváme dárky jako kalendáře, novoročenky, blahopřání, novoroční přání, PF, publikace (knihy), sklo, to vše s orientací na současné české umění (O. Kulhánek, A. Lamr, Z. Mézl, J. Šuhájek, J. Všetečka a další) pro firmy s logem. Nabízíme prepress, design, DTP, sazbu, zlom, CTF, CTP, počítačový tisk, grafiku, malonákladový a personalizovaný digitální tisk. Naším novým produktem je fotokniha, fotoalbum, které si vytvoříte pomocí aplikace Book-Maker. Fotoknihy jsou novodobá fotoalba.

Klas design

tvorba www, tvorba webů – Tvorba www stránek od grafiky až po umístění na internet. Redakční systémy, programování aplikací na míru. Další grafické práce jako tvorba log, animací, banerů, úprava fotografií. Zajištění hostingu a registrace do katalogů-

Vizitka.cz - vizitky hned

vizitky, design, vizitka – Nabízíme vizitky osobní i firemní. Snadný on-line návrh vizitek, výběr ze stovek šablon, možnost nahrát vlastní grafiku nebo si nechat navrhnout vlastní design. Právě díky možnosti navrhnout vizitku on-line, přímo v prohlížeči a zcela zdarma můžete ušetřit mnoho set korun za jinde zpoplatněný design vizitky, nemluvě o ušetřeném čase.

Načítání trvalo 0.1714 sekund.