+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AngIta - Překlad AJ, IJ

Klíčová slova: překlad italština,překlad angličtiny,překladatel

E-mail: angita@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. prosince 2009

Popis: Profesionální a odborný překladatel a tlumočník provádí tlumočení a překlad italština (v italštině i soudní překlad) a překlad angličtiny. Kvalitně a v krátkém termínu dodám překlady z techniky, práva, zemědělství i jiných oborů vč. běžné korespondence. Překládám manuály, webové stránky, technické průkazy, smlouvy, prospekty, návody k použití, příručky, rozpočty, katalogy náhradních dílů a další. Také provádím lokalizaci softwaru.

Web: www.preklad-angita.cz/

Další související informace

Překlady-maďarština

maďarština,maďarštiny,překlad,překladatel – Jsem rodilý mluvčí maďarštiny, OSVČ. Překládám texty převážně technického charakteru. Pro zakázky přesahující 10 normostran poskytuji slevu 5-20% (dle rozsahu). Ceny od 260 Kč/NS, překlady jsou provedeny za smluvní cenu. Nabízím: snadnou komunikaci, preciznost, důslednost.

Reality Kup

reality, inzerce – Online inzertní realitni server Reality kup.cz. Nabídka nemovitostí - byty, domy, novostavby, komerční objekty, pozemky, garáže, chaty, chalupy a další reality k prodeji i pronájmu. Prodáváte dům, sháníte pronájem bytu, chcete stavět a sháníte stavební parcelu? Navštivte realitní portál RealityKup a vyberte si z mnoha nabídek.

ENTERplex

aukce, e-aukce, elektřina, plyn, elektrická – Hlavní činnost společnosti ENTERplex, s.r.o. je zprostředkování obchodu prostřednictvím elektronických výběrových řízení. On-line výběrové řízení nebo-li elektronická aukce je realizovaná nejen pro větší klienty jednotlivě, ale i pro více menších klientů, čili ve společné účasti hromadně většího objemu. Dodavatelé v elektronické aukci v přímé soutěži snižují cenu ve prospěch klienta a klient má tímto garanci, že se dostává na nejnižší ceny na českém trhu a to zcela transparentně za jeho přímé účasti v elektronické aukční síni, kde dodavatelé svádí obchodní boj.

Načítání trvalo 0.0559 sekund.