+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AQUAFIND, s.r.o.

Klíčová slova: lokalizácia porúch vody, vytyčovanie trás

E-mail: aquafind@aquafind.sk

Datum vloľení do katalogu: 11. ??jna 2013

Popis: Korelačná a elektroakustická lokalizácia porúch rozvodov vody a kúrenia, vyhľadanie drobných únikov plynom, vytyčovanie trás a monitoring rozvodov. Naša firma AQUAFIND vybavená najmodernejším špeciálnym korelačným a elektroakustickým meracím zariadením Vám ponúka kvalifikované služby.

Web: www.aquafind.sk

Další související informace

Milvit - úprava a filtrac

úprava vody, filtrace vody, magnetická úprava, roz – Úprava a filtrace vody pro průmysl i domácnost - rozbor vody, změkčení vody, odželeznění vody, odmanganování, odstranění bakterií a dusičnanů, reverzní osmózy. Magnetické úpravny vody SuperMAG, UV lampy na dezinfekci vody.

Hračky do vany, vody

hračky do vody, hračky do vany – Zaujmout děti ve vaně na delší dobu není snadné, a proto se na to musí jít chytře. Hračky do vody jsou určené i pro ty nejmenší a dokonale rozvíjí dětskou fantazii. Kouzelný kohoutek do vany s nekonečným proudem vody a zábavnými kelímky si získal oblibu v nejedné české domácnosti. Námi nabízené hračky do vody zaujmou děti natolik, že pro ně koupání bude hrou a budou se tak na každou koupel těšit.

Solární ohřev vody

ohřev vody, solární panely na ohřev vody, solární – Získejte dotace Nová zelená úsporám na solární ohřev vody 2014. Nabízíme solární systémy na ohřev vody a jejich montáž přesně dle vašich představ. Profi přístup! ohřev vody, solární panely na ohřev vody, solární ohřev vody svépomocí, solární systémy

Načítání trvalo 0.0547 sekund.