+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AQUAFIND, s.r.o.

Klíčová slova: lokalizácia porúch vody, vytyčovanie trás

E-mail: aquafind@aquafind.sk

Datum vloľení do katalogu: 11. ??jna 2013

Popis: Korelačná a elektroakustická lokalizácia porúch rozvodov vody a kúrenia, vyhľadanie drobných únikov plynom, vytyčovanie trás a monitoring rozvodov. Naša firma AQUAFIND vybavená najmodernejším špeciálnym korelačným a elektroakustickým meracím zariadením Vám ponúka kvalifikované služby.

Web: www.aquafind.sk

Další související informace

Úprava a filtrace vody

úprava vody, filtrace vody, mangan, železo – Nabízíme instalaci filtrů za účelem úpravy vody. Váš problém s tvrdou vodou, železem, manganem, nebo dusičnany ve vodě vyřešíme rychle a profesionálně. Přesvědčte se, že s vodou umíme opravdu kouzlit!

Ohřívač vody

Ohřívač vody, ohřívače vody - elektrické, průtokov – Sháníte nový ohřívač vody? V nejlevnějších online stavebninách v ČR si zajisté vyberete! Sháníte ohřívač vody? Na trhu jsou mnohá řešení. V první řadě si rozmyslete, zda dáte přednost svislému nebo vodorovnému ohřívači vody. Vodorovný ohřívač vody oceníte v případě, že nemáte příliš prostoru. Funkčně výhodnější jsou ale většinou ohřívače, kterou jsou umístěné svisle. To je dáno tím, že se u nich méně mísí teplá a studená voda.

Solární systémy

Solární ohřev vody, solární kolektory – Solární systémy pro ohřev vody. Přímý dovozce značkových kolektorů. Vakuové solární kolektory. Dodávky solárních kolektorů. Montáže solárních systémů. Zařízení státní dotace. Solární systémy jsou registrovány v programu "Zelená úsporám".

Načítání trvalo 2.5385 sekund.