+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Atomo Projekt s.r.o. - t

Klíčová slova: tryskání, tryskání balotinou, tryskání korundem,

E-mail: atomo@atomo.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. listopadu 2013

Popis: Provádíme tryskání jemným abrazivem a korundem, balotinování (tryskání nerezi), žíhání a termické odlakování kovů a ocelových konstrukcí. Odstraňujemelak z výrobků, závěsy a rošty z lakoven, formy pro plasty.

Web: www.atomo.cz

Další související informace

Půjčky ihned bez registru

půjčky ihned bez registru, půjčky ihned, úvěr, – Tyto stránky se zabývají tématem Půjčky ihned bez registru a upozorňují na důležité skutečnosti, které byste měli znát jako zájemce o tento druh nebankovních půjček. Půjčky ihned bez registru poskytují také prostor inzerentům.

MIJO-STAV stavby s.r.o.

Rekonstrukce bytovych domu Revitalizace bytovych – Společnost MIJO-STAV stavby s.r.o. nabízí služby v oblasti komplexní revitalizace bytových domů, zateplení obvodového pláště a další. Nabízíme také poradenství v oblasti financování rekonstrukcí a dotací Zelená úsporám.

AutoCeskyRaj.cz

Pískování kovů, tryskání kovů, tryskání pískem, tr – AutoCeskyRaj.cz se specializuje na povrchovou úpravu kovů metodou pískování, tryskání a šopování. Disponujeme tryskacím boxem a zaručujeme pískování kovů ve vysoké kvalitě. Pískování provádíme jemným ostrohranným abrazivem.

Načítání trvalo 3.0142 sekund.