+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Atomo Projekt s.r.o. - t

Klíčová slova: tryskání, tryskání balotinou, tryskání korundem,

E-mail: atomo@atomo.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. listopadu 2013

Popis: Provádíme tryskání jemným abrazivem a korundem, balotinování (tryskání nerezi), žíhání a termické odlakování kovů a ocelových konstrukcí. Odstraňujemelak z výrobků, závěsy a rošty z lakoven, formy pro plasty.

Web: www.atomo.cz

Další související informace

Krabičková dieta

krabičková dieta, zdravá dieta, zdravé hubnutí, – Krabičková dieta je pět nutričně i kaloricky vyvážených jídel denně. Každý večer Vám přivezeme čerstvou dietní zdravou stravu na Vámi určené místo. Dietní stravu připravujeme z čerstvých surovin od vybraných dodavatelů. Průměrný úbytek váhy 5-7kg.

Penzion Welya, zážitok

ubytovanie, reštaurácia, termálne kúpalisko, – Penzión a reštaurácia, kaviareň, sa nachádza centre mesta. V období okolo roku 1770 tu bol hostinec s ubytovaním a stanica kde prepriahali poštové dostavníky. Nádvorie ladené v mediteránnom duchu. Termálne kúpalisko vzdialené len cca 500m

Penzion U Králíků v Kurdějově

Penzion U Králíků ,ubytování v Kurdějově – Rodinný penzion U Králíků s celoročním provozem se nachází v Kurdějově, v malé vinařské vesničce na jižní Moravě. Jsme ve vzdálenosti pouhé 3 km od dálničního sjezdu ( Exit 24 ) dálnice D2 Brno - Bratislava. Pro naše hosty máme připraveno 21 vkusně zařízených pokojů.Pokoje jsou kompletně vybavené, každý pokoj má své vlastní sociální zařízení WC + sprchový kout, TV + SAT, WIFI v celém areálu zdarma. Součástí penzionu je i restaurace, ve které se podávají snídaně, večeře, po domluvě i obědy. Letní večer můžete strávit na letní hazrádce při skleničce dobrého vína.Pro hosty je připravené parkoviště v uzamykatelném dvoře přímo v penzionu.

Načítání trvalo 0.0544 sekund.