+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Beton

Klíčová slova: beton betonárny betonové směsi poptávka čerpání

Datum vloľení do katalogu: 3. ?ervna 2009

Popis: Server Beton.cz umožňuje svým návštěvníkům snadno zjistit jaké betonárny se nachází v okolí jejich aktuálního místa stavby a jednoduchým a efektivním způsobem poptat dodávku betonu či jiného produktu a služby. Server Beton.cz je koncipován tak, aby mohl poptávku provádět kdokoliv, bez ohledu na míru své odbornosti. Poptávkový systém s rozdělením na laika a profesionála zásadním způsobem šetří čas i peníze všech zúčastněných stran. Podstatnou výhodou je kompletní katalog betonáren v ČR provázaný na mapový a poptávkový systém serveru. Mapový systém portálu umožňuje snadné zadání místa stavby a dostupnosti betonárny. Vyhledávání funguje zadáním adresy, resp. GPS souřadnic místa stavby umístěním ikonky domečku na požadovanou pozici. Vyhledávaní je plně interaktivní, mapu lze přibližovat/oddalovat a posunovat do jednotlivých světových stran. Vyhledávání lze provádět i vícenásobně po sobě zadáním nových údajů do políčka adresy, resp. výběrem nové lokace umístněním ikonky domečku. Rozhraní je intuitivní a jednoduché, což zajišťuje rychlou a snadnou obsluhu aplikace. Další funkcí je vyhledávání live search, které vypíše výsledek dotazu již po zadání prvních tří písmen hledaného slova. Server Beton.cz je ze 100% vlastněn a provozován jedním českým subjektem a je nezávislým a neutrálním zdrojem informací v tomto oboru.

Web: beton.cz

Další související informace

Eshop Zdrava-mrkvicka.cz

Zdravá výživa, bylinné čaje, směsi a výrobky z byl – Nabízíme k prodeji široký sortiment bylinných tinktur, čajů a léčebných kúr. Bylinná péče o pleť. Doplňky zdravé výživy. Potraviny výjimečně bohaté na vitamíny a minerály. Vodní filtry jednoduše a levně upravující Vaši vodu

FCC BETON s.r.o.

beton – Betonové ploty s množstvím kombinací, jednoduchou montáží a cenově dostupné pro každého. Naše betonové ploty jsou vyráběny v certifikovaném systému managementu jakosti.

Načítání trvalo 0.0579 sekund.