+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Beton

Klíčová slova: beton betonárny betonové směsi poptávka čerpání

Datum vloľení do katalogu: 3. ?ervna 2009

Popis: Server Beton.cz umožňuje svým návštěvníkům snadno zjistit jaké betonárny se nachází v okolí jejich aktuálního místa stavby a jednoduchým a efektivním způsobem poptat dodávku betonu či jiného produktu a služby. Server Beton.cz je koncipován tak, aby mohl poptávku provádět kdokoliv, bez ohledu na míru své odbornosti. Poptávkový systém s rozdělením na laika a profesionála zásadním způsobem šetří čas i peníze všech zúčastněných stran. Podstatnou výhodou je kompletní katalog betonáren v ČR provázaný na mapový a poptávkový systém serveru. Mapový systém portálu umožňuje snadné zadání místa stavby a dostupnosti betonárny. Vyhledávání funguje zadáním adresy, resp. GPS souřadnic místa stavby umístěním ikonky domečku na požadovanou pozici. Vyhledávaní je plně interaktivní, mapu lze přibližovat/oddalovat a posunovat do jednotlivých světových stran. Vyhledávání lze provádět i vícenásobně po sobě zadáním nových údajů do políčka adresy, resp. výběrem nové lokace umístněním ikonky domečku. Rozhraní je intuitivní a jednoduché, což zajišťuje rychlou a snadnou obsluhu aplikace. Další funkcí je vyhledávání live search, které vypíše výsledek dotazu již po zadání prvních tří písmen hledaného slova. Server Beton.cz je ze 100% vlastněn a provozován jedním českým subjektem a je nezávislým a neutrálním zdrojem informací v tomto oboru.

Web: beton.cz









Další související informace

Bazény Praha

bazény, bazeny praha, betonové bazeny s obkladem, – Bazény Praha - bazény betonové s obkladem, bazény betonové s folií, bazény montované s folií, bazény laminátové, bazény plastové, technologie bazénů, vodní atrakce, whirpooly, zastřešení bazénů, zakrytí vodní hladiny, rekonstrukce bazénů, úprava vody, příslušenství, servis bazénů, bazény venkovní

Koření Trumf eshop

koření, koreni, kořenící směsi, směsi koření – Nabízíme více než 100 druhů koření a směsí koření značky Trumf - předního českého výrobce koření a směsí koření pro profesionály. V našem sortimentu nejdete jednodruhová koření, koření bez soli, lepku či glutamátu, speciální i tradiční kořenící směsi, marinády, polévková koření, grilovací koření, koření pro domácí pekárny atd.

Načítání trvalo 0.0549 sekund.