+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Beton

Klíčová slova: beton betonárny betonové směsi poptávka čerpání

Datum vloľení do katalogu: 3. ?ervna 2009

Popis: Server Beton.cz umožňuje svým návštěvníkům snadno zjistit jaké betonárny se nachází v okolí jejich aktuálního místa stavby a jednoduchým a efektivním způsobem poptat dodávku betonu či jiného produktu a služby. Server Beton.cz je koncipován tak, aby mohl poptávku provádět kdokoliv, bez ohledu na míru své odbornosti. Poptávkový systém s rozdělením na laika a profesionála zásadním způsobem šetří čas i peníze všech zúčastněných stran. Podstatnou výhodou je kompletní katalog betonáren v ČR provázaný na mapový a poptávkový systém serveru. Mapový systém portálu umožňuje snadné zadání místa stavby a dostupnosti betonárny. Vyhledávání funguje zadáním adresy, resp. GPS souřadnic místa stavby umístěním ikonky domečku na požadovanou pozici. Vyhledávaní je plně interaktivní, mapu lze přibližovat/oddalovat a posunovat do jednotlivých světových stran. Vyhledávání lze provádět i vícenásobně po sobě zadáním nových údajů do políčka adresy, resp. výběrem nové lokace umístněním ikonky domečku. Rozhraní je intuitivní a jednoduché, což zajišťuje rychlou a snadnou obsluhu aplikace. Další funkcí je vyhledávání live search, které vypíše výsledek dotazu již po zadání prvních tří písmen hledaného slova. Server Beton.cz je ze 100% vlastněn a provozován jedním českým subjektem a je nezávislým a neutrálním zdrojem informací v tomto oboru.

Web: beton.cz

Další související informace

Betono-průmyslové podlahy

betonové - průmyslové podlahy, drátkobeton... – NEEDFUL s.r.o. - společnost, která vyrábí betonové a průmyslové (pancéřové) podlahy a drátkobeton. Poskytuje nejen četné úklidové služby, ale dále i taky stavební a inženýrskou činnost, dále i ready made.

Stavebniny Chrášťany

písek, stavební materiál, betonove vyrobky, sterky – Stavebniny Chrášťany - Prodej sypkých meteriálů, betonů, betonovách výrobků, stavebního materiálu...Písek, stavební materiál, betonové výrobky, štěrky, betony...Prodáváme veškeré materiály a hmoty potřebné na hrubou stavbu vč. zajištění dopravy

Koření Trumf eshop

koření, koreni, kořenící směsi, směsi koření – Nabízíme více než 100 druhů koření a směsí koření značky Trumf - předního českého výrobce koření a směsí koření pro profesionály. V našem sortimentu nejdete jednodruhová koření, koření bez soli, lepku či glutamátu, speciální i tradiční kořenící směsi, marinády, polévková koření, grilovací koření, koření pro domácí pekárny atd.

Načítání trvalo 0.0518 sekund.