+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Beton

Klíčová slova: beton betonárny betonové směsi poptávka čerpání

Datum vloľení do katalogu: 3. ?ervna 2009

Popis: Server Beton.cz umožňuje svým návštěvníkům snadno zjistit jaké betonárny se nachází v okolí jejich aktuálního místa stavby a jednoduchým a efektivním způsobem poptat dodávku betonu či jiného produktu a služby. Server Beton.cz je koncipován tak, aby mohl poptávku provádět kdokoliv, bez ohledu na míru své odbornosti. Poptávkový systém s rozdělením na laika a profesionála zásadním způsobem šetří čas i peníze všech zúčastněných stran. Podstatnou výhodou je kompletní katalog betonáren v ČR provázaný na mapový a poptávkový systém serveru. Mapový systém portálu umožňuje snadné zadání místa stavby a dostupnosti betonárny. Vyhledávání funguje zadáním adresy, resp. GPS souřadnic místa stavby umístěním ikonky domečku na požadovanou pozici. Vyhledávaní je plně interaktivní, mapu lze přibližovat/oddalovat a posunovat do jednotlivých světových stran. Vyhledávání lze provádět i vícenásobně po sobě zadáním nových údajů do políčka adresy, resp. výběrem nové lokace umístněním ikonky domečku. Rozhraní je intuitivní a jednoduché, což zajišťuje rychlou a snadnou obsluhu aplikace. Další funkcí je vyhledávání live search, které vypíše výsledek dotazu již po zadání prvních tří písmen hledaného slova. Server Beton.cz je ze 100% vlastněn a provozován jedním českým subjektem a je nezávislým a neutrálním zdrojem informací v tomto oboru.

Web: beton.cz

Další související informace

Průmyslové podlahy Trey

průmyslové podlahy, betonové podlahy, drátkobetony – Průmyslové podlahy, betonové podlahy, drátkobetony, cementové stěrky, Silikal, anhydritové podlahy, sanace podlah, hlazení podlah, vsypy, dekorativní podlahy, kamenný koberec, teraso, teraco, betonování,

Betonové oplocení MALRO

oplocení, betonové ploty, podezdívky, – ZPHU Małro Sośnicowice je v Polsku na Slezsku uznávaným výrobcem betonových plotů. ocelové brány, kovaná vrata, základové bloky, podezdívky, plotové sloupy, dlažební kostky, betonové části, silniční desky. Provádíme také montáž plotů. Ve své nabídce máme betonové ploty, dřevěné ploty, ploty kované, kované brány, ocelovo ?

Betónové ploty

betónové ploty,betónový plot,betonove ploty – Betónové ploty so vzorom štiepaného kameňa sú estetickým a cenovo výhodným riešením nepriehľadného oplotenia pozemku. Betónový plot sa rýchlo a jednoducho montuje, vďaka nepotrebnosti betónového základu po celej dĺžke pri montáži dochádza k úspore ako materiálu na plot, tak remeselnej sily.

Načítání trvalo 2.8868 sekund.