+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BitWave Consulting s.r.o.

Klíčová slova: zend, zend framework, php, vývoj, web, aplikace

E-mail: catalog@bitwaveconsulting.com

Datum vloľení do katalogu: 4. kv?tna 2012

Popis: Nabízíme vývoj a správu webových aplikací v PHP Zend Framework, poskytujeme konzultace a audit stávajících Zend systémů a služby projektového řízení pro vývoj aplikací realizovaných třetí stranou.

Web: www.bitwaveconsulting.com

Další související informace

Francisdrake® Design

průmyslový design, brand design, logo design, web – Design studio zabývající se tvorbou průmyslových výrobků, výstavních expozic, interiérovým designem, firemním designem, logotypy, webdesignem a elektronickými katalogy, skici nových výrobků, vývoj výrobků, exteriérový design.

Internetová reklama

internetová reklama, internetový marketing – Reklamní kampaně na internetu a internetová reklama a marketing podporuje propagaci firem a prodej produktů pomocí nástrojů placené reklamy vycházející z reklamní strategie, kterou Vám připravíme dle individuálních priorit a potřeb.

FOTO-mail

foto-mail,on-line fotoaparát, foto on-line – Vyfotografujte bez hledání fotoaparátu užitečné fotografie. Pomocí Vaší webkamery vytvoříte sadu snímků a odešlete na e-mail sobě, nebo svým známým. Během několika minut nafotíte, protřídíte, odešlete.

Načítání trvalo 0.0520 sekund.