+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Brigády JobSet

Klíčová slova: brigády, jobset, práce

E-mail: info@jobset.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. ?ervence 2008

Popis: Brigády Inzerce Zdarma. Hledejte nebo zadejte brigádu do seznamu brigád a dalších pracovních aktivit. Jednoduché a přehledné přidávání pracovních nabídek, krátkodobých zaměstnání nebo brigád do záznamů.

Web: www.brigady.jobset.cz

Další související informace

Nabídka práce na Eurec.c

nabídka práce, zaměstnání, hledám práci, práce – Nabídka práce v ČR a práce v zahraničí. Pracovní portál poskytující inzerci zdarma pro zaměstnavatele a personální agentury. Mnoho nabídek práce naleznete právě zde. Součástí systému je i několik jazykových mutací.

ENTERplex

aukce, e-aukce, elektřina, plyn, elektrická – Hlavní činnost společnosti ENTERplex, s.r.o. je zprostředkování obchodu prostřednictvím elektronických výběrových řízení. On-line výběrové řízení nebo-li elektronická aukce je realizovaná nejen pro větší klienty jednotlivě, ale i pro více menších klientů, čili ve společné účasti hromadně většího objemu. Dodavatelé v elektronické aukci v přímé soutěži snižují cenu ve prospěch klienta a klient má tímto garanci, že se dostává na nejnižší ceny na českém trhu a to zcela transparentně za jeho přímé účasti v elektronické aukční síni, kde dodavatelé svádí obchodní boj.

Načítání trvalo 0.1812 sekund.