+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Buď svůdná - clip-in

Klíčová slova: dlouhé clip-in vlasy, jak pečovat o clip-in, REMY

E-mail: admin@budsvudna.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. listopadu 2011

Popis: Náš e-shop nabízí velký výběr clip-in vlasů. Najdete zde nejrůznější délky i odstíny. Dále pak rady,jak pečovat o clip-in a co je vlastně námi nabízená kvalita REMY. Staňte se výjimečná díky krásným dlouhým vlasům.

Web: www.BudSvudna.cz

Další související informace

Rady a tipy pro krásné vlasy

péče o vlasy, vlasy, zdravé vlasy – Na našem blogu se dozvíte vše co jste chtěli vědět o vlasech, ale báli jste se zeptat. Dáváte přednost přírodní péči nebo profesionálním kosmetice? Poradíme jak se o vaše vlasy starat, aby byly krásné a zdravé.

Clip in vlasy - dlouhé vlasy za 5 minut

clip in vlasy, clip-in vlasy, clip in, easy loop – Vlásky již vložené do micro ringu (který je vyplněn keratinem) s provlékátkem, připraveny na prodloužení, k aplikaci sice potřebujete kleště (stačí obyčejné za pár korun), ale již žádné nasazování ringů na háček!

Účesy a vlasy

Výběr účesu, dlouhé vlasy, vlasy, účes, typu účesu – Zabýváme se módními pánskými a dámskými účesy.Každý určitě ví, že když se chystá ke kadeřnici či holiči přemýšlí nad tím jaký účes si nechá udělat.Jak pro ženy, tak pro muže je to opravdu těžké se rozhodnout. V tomto článku vám poradím jak si účes vybere každý z vás

Načítání trvalo 0.0768 sekund.