+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Burza odpadu

Klíčová slova: odpady,vykup,odpadu,recyklace,burza, odpadu

E-mail: admin@vykupodpadu.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ?nora 2014

Popis: Web je koncipován jako on-line tržiště s odpady, druhotnými surovinami, informační portál s nabídkami služeb a nových technologií v oblasti odpadového hospodářství a její politiky. Naleznete zde informace z oboru, různé články, zprávy z dění kolem problematiky odpadů.

Web: vykupodpadu.cz

Další související informace

WEGA recycling, s.r.o.

lisování, převoz odpadu, odpady, zpracování odpadů – Společnost Wega recycling, s.r.o. jako významný zpracovatel druhotných surovin, zajišťuje převoz, třídění, lisování a zpracování veškerých recyklovatelných surovin.Zabýváme se především výkupem,sběrem a prodejem sběrového papíru a igelitu. Dále sbíráme a zpracováváme veškeré recyklovatelné suroviny.

Podzemní kontejnery

Podzemní kontejnery,třídění odpadů,sběr odpadů – SSI SCHÄFER - dodavatel moderních technologií pro sběr a třídění odpadů do podzemních zařízení firmy. Nabídka služeb pro výstavbu a servis a reference více než 50 instalovaných zařízení v České republice.

Odvoz odpadu Brno

Odvoz odpadu Brno, Odvoz a likvidace odpadu, Odvoz – Odvoz odpadu Brno patří mezi ty druhy komunálního svozu, které zabezpečují odvoz a dovoz odpadů nejen na skládky, ale i ke spálení do spalovny.Informujeme veřejnost o způsobech odvozu a zpracování odpadu v Brně.Současně je zabezpečen i dovoz vytříděného odpadu na recykláž. Brno patří mezi aglomerace, které začaly včas řešit problematickou otázku s odpadovým hospodářstvím. Dobře vědí, že současný stav provozovaných skládek již nestačí kapacitně.

Načítání trvalo 0.0633 sekund.