+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Byty - pronájem bytů s RK

Klíčová slova: pronájem bytů, byty k pronájmu, podnájem, spolubyd

E-mail: info@i-pronajem.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ?ervence 2010

Popis: Pronájmy bytů mohou zdarma vkládat přímo majitelé i realitní kanceláře. Nabízet můžete byty k pronájmu, podnájem bytu nebo hledání spolubydlících. Lze také zadat inzerát pokud pronájem hledáte.pronájem bytů, byty k pronájmu, podnájem, spolubydlící, bez realitky

Web: byty.i-pronajem.cz

Další související informace

Chata v Kovářově - Lipno

Lipno ubytovaní, chata k pronájmu, Kovářov – Lipno ubytování v soukromé chatě s vlastním pozemkem v chatové oblasti Kovářov vzdálené cca 6 km od obce Frymburk tak od obce Černá v Pošumaví. Chata se nachází asi 90 m od jezera, kde je písečná pláž s mírným vstupem do jezera. Parkoviště pro 1 auto. Restaurace je 300 m a nákupy cca 6 km v obci Frymburk nebo v Černé v Pošumaví. Nabízíme pronájem 1-patrové chaty pro 5 osob : 3 lůžkový a 2 lůžkový pokoj. Okolo chaty je travnatý pozemek jehož součástí je venkovní posezení pod zastřešenou pergolou tak i otevřené ohniště a zahradní gril. Pro rybáře je možno zapůjčit rybářskou laminátovou dvou komorovou loď za poplatek. Týdenní pobyt na výše uvedené chatě je 10 500,- Kč červenec srpen . Červen a září je za 9.000,-Kč. Místní poplatek obecnímu úřadu proti potvrzení pro dospělé osoby 17 Kč/ den Poplatek za psa 300 Kč/ týden Nástup v sobotu od : 14 hod do 17 hod. Konec příští sobotu do 10 hod. V ceně je zahrnuto: povlečení, spotřeba el. energie do 50 KWh, spotřeba vody.

Pronájem bytů

Pronájem bytů, byty k pronájmu, – Umožňujeme profesionálně a bez realitky inzerovat pronájem bytů a najít byty k pronájmu bez provize. Inzerce nabídek a poptávek na pronájem bytu je účinná. Je zde podrobný návod jak na pronájem bytu bez realitky s mnoha příklady.

CYRA REALITY

realitní činnost,prodej a pronájem bytů, – Prodej a pronájem realit. Hledáte nebo prodáváte byt, dům, pozemek, garáž? Právě pro vás jsme tady... Pomůžeme vám realizovat vaše sny v oblasti realit. Spokojenost našich klientů je pro nás prioritou.

Načítání trvalo 3.5990 sekund.