+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Centrum zdraví a redukce

Klíčová slova: hubnutí, dieta, na hubnutí, na redukci váhy, výživ

E-mail: hubnuti.zdrava.vyziva@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 7. prosince 2010

Popis: Poradenství v oblasti zdravé výživy, redukce váhy, sportovní výživy a výživy na energii. Programy vyvinuté lékaři na přírodní bázi pro optimální výživu, pro redukci váhy, pro sport, pro energii a vitalitu, pro nabírání svalové hmoty.

Web: www.abudemefit.cz

Další související informace

Zhubnout a žít zdravě

dieta, dieta internet, diety, hubnout, hubnuti, – Zhubněte zdravě,efektivně bez JOJO efektu Nevíte si rady s váhou?Diety nezabírají?My vás naučíme správně a ZDRAVĚ hubnout!Dozvíte se vše potřebné pro správné hubnutí,přijdete na to,že dieta není zrovna zdravá varianta

Dietní recepty, saláty

na hubnutí, dietní recepty, dietní, recepty, diety – Pokud držíte redukční dietu, určitě máte také problémy najít nápady na dietní jídla, po kterých se netloustne. Na www stránkách recepty-hubnuti.cz najdete mnoho dietních receptů na hubnutí.

Přípravky na hubnutí

Přípravky na hubnutí, acai berry, spirulina – Přípravky na hubnutí s obsahem Spiruliny a Acai Berry urychlují spalování tuků a dodávají tělu potřebné látky. Spirulina obsahuje proteiny, betakarotén a vitamíny, především B12. Produkty obsahující účinné látky Acai Berry obsahují širokou škálu vitamínů a minerálních látek. Acai Berry je i jedním z nejsilnějších přírodních antioxidantů. Obsahuje bílkoviny a nenasycené mastné kyseliny Omega 3, 6, 9, které se podílí na snižování hladiny cholesterolu. Přípravky z Acai Berry a Spiruliny jsou vhodné pro zdravý životní styl a hubnutí.

Načítání trvalo 0.0761 sekund.