+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ChciText.cz

Klíčová slova: psaní textů, PR články, korektury textů

E-mail: info@chcitext.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. ??jna 2011

Popis: Nabízíme texty pro weby, e-shopy a microsite, tvoříme PR články a děláme i korektury textů. Všechny naše texty jsou optimalizovány na klíčová slova, zároveň jsou čtivé a originální. Kvalitní texty zvyšují důvěryhodnost webu a zvyšují jeho úspěšnost na internetu.

Web: www.chcitext.cz

Další související informace

PR web - PR články

PR, PR články, public relations – PR-web umožňuje publikování vašich zajímavých článků. Zveřejnění PR článků je zdarma. PR články jsou důležitým marketingovým nástrojem pro podporu vašich produktů, služeb či image. Zkratka PR označuje anglický výraz public relations. Volně jej lze přeložit jako vztahy s vztahy s veřejností. Jako PR se označují všechny techniky a nástroje, s jejich pomocí firma buduje a udržuje vztahy se svým okolím, potažmo veřejností. Mimo udržování vztahů je cílem PR měnit postoje lidí a ovlivňovat je.

Společnosti Notable s.r.o

Zakládání sro, ready made společnosti, – Nejrychlejší cesta k zahájení podnikání - ready-made společnosti. Kompletní založení s.r.o. Asistence při zakládání společnosti. Firmy na prodej - zahájení podnikání během jednoho dne. Poskytnutí sídla, jednatele, společníků. Zakládání firem na klíč.

FOTO-mail

foto-mail,on-line fotoaparát, foto on-line – Vyfotografujte bez hledání fotoaparátu užitečné fotografie. Pomocí Vaší webkamery vytvoříte sadu snímků a odešlete na e-mail sobě, nebo svým známým. Během několika minut nafotíte, protřídíte, odešlete.

Načítání trvalo 0.1725 sekund.