+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chemické výpočty

Klíčová slova: chemie,výpočty,látkové množství,hmotnostní zlomek

E-mail: mr.alesh@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ??jna 2010

Popis: Procvičování, výuka a zopakování základních chemických výpočtů. Ke stažení je zde sbírka úloh v PDF s řešenými i neřešenými příklady s výsledky a stručnou teorií výpočtů, a také java aplikace pro procvičování příkladů v mobilu.

Web: chemicke-vypocty.cz

Další související informace

Grafické studio

Samolepky, reklama, tisk – V současnosti disponuje kompletním arzenálem technologií pro velkoplošný exteriérový a interiérový tisk. Pokud potřebujete samolepky, cedule, bannery (plachty), polep automobilů a další, neváhejte se na nás obrátit.

Home Credit online půjčka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – Společnost Home Credit a.s. patří na našem nebankovním trhu mezi zavedené a stabilní firmy, které poskytují svým klientům rychlé a levné online půjčky. Už nemusíte dlouhodobě šetřit proto, abyste měli k dispozici potřebnou částku peněz.

Kreativka, s.r.o.

marketing, reklama, internet, tisk – Nabízíme tvorbu působivých a efektivních internetových prezentací, reklamních materiálů a polepů. Připravujeme analýzy či celé marketingové kampaně. Naší specializací jsou sociální sítě a jejich využití pro váš prospěch. Přesvědčte se.

Načítání trvalo 2.4281 sekund.