+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chemické výpočty

Klíčová slova: chemie,výpočty,látkové množství,hmotnostní zlomek

E-mail: mr.alesh@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ??jna 2010

Popis: Procvičování, výuka a zopakování základních chemických výpočtů. Ke stažení je zde sbírka úloh v PDF s řešenými i neřešenými příklady s výsledky a stručnou teorií výpočtů, a také java aplikace pro procvičování příkladů v mobilu.

Web: chemicke-vypocty.cz

Další související informace

Automaty Online

Automaty Online – na našich webových stránkach sme vám možnosť pogrania dnes vo všetkých druhov hracích automatov on-line zadarmo. Okrem toho, naši hráči sú radi, aby vám pomohol v žiadnom problému. Pozrite sa teda žiadne ďalšie jednoducho navštívte naše webové stránky plne profesionálne

První Lékárna

léky, doplňky stravy, kosmetika, vitamíny, lékárna – První Lékárna – lékárna online – volně prodejné léky, doplňky stravy, kosmetika, vitamíny, dětská výživa a mnoho dalších. Na těchto webových stránkách můžete využít vyhledávač pro vyhledání léků podle symptomů, účinných látek a zdravotních potíží.

Kryska.cz

katalog firem,katalog odkazů – Kryska.cz je nový katalog odkazů a firem na českém Internetu. Najdete zde podrobné informace o firmách včetně hodnocení, spotřebitelská upozornění a mnohem více. Jednoduché vyhledávání i jednoduchá optimalizace v rámci našeho katalogu.

Načítání trvalo 0.0784 sekund.