+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chytré testy - znalosti

Klíčová slova: vybrat dobré zaměstnance, výběrová řízení, schopný

E-mail: dotazy@testy-znalosti.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. b?ezna 2010

Popis: Téměř ve všech životopisech je napsáno – umím mírně pokročile anglicky a umím pracovat s počítačem. Tato informace bohužel naprosto nic neříká. V systému Testování můžete uchazeče jednoduše porovnat. Profesionální a dostupný systém otestuje i jiné znalosti a vědomosti.

Web: www.testy-znalosti.cz

Další související informace

Reality Kup

reality, inzerce – Online inzertní realitni server Reality kup.cz. Nabídka nemovitostí - byty, domy, novostavby, komerční objekty, pozemky, garáže, chaty, chalupy a další reality k prodeji i pronájmu. Prodáváte dům, sháníte pronájem bytu, chcete stavět a sháníte stavební parcelu? Navštivte realitní portál RealityKup a vyberte si z mnoha nabídek.

ENTERplex

aukce, e-aukce, elektřina, plyn, elektrická – Hlavní činnost společnosti ENTERplex, s.r.o. je zprostředkování obchodu prostřednictvím elektronických výběrových řízení. On-line výběrové řízení nebo-li elektronická aukce je realizovaná nejen pro větší klienty jednotlivě, ale i pro více menších klientů, čili ve společné účasti hromadně většího objemu. Dodavatelé v elektronické aukci v přímé soutěži snižují cenu ve prospěch klienta a klient má tímto garanci, že se dostává na nejnižší ceny na českém trhu a to zcela transparentně za jeho přímé účasti v elektronické aukční síni, kde dodavatelé svádí obchodní boj.

Tisk obrazů

obrazy, tisk fotografií,tisk obrazů – Obrazy z fotografií jsou moderní technikou k dotváření interiérů. Nabízíme vysoce kvalitní tisk obrazů z fotografií. Obrazy z fotografií jsou originálním doplňkem každého interiéru. Stačí na internetové stránky Artem.cz vložit fotografii, vybrat rozměry a odborníci na tisk fotografií vše ostatní zařídí za vás.

Načítání trvalo 0.0549 sekund.