+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chytrý Software

Klíčová slova: Záloha dat, Vzdálená záloha dat, Webové prezentace

E-mail: info@chsoft.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. kv?tna 2010

Popis: Zabýváme se vývojem webových prezentací,webové stránky,software na míru.Pronajímáme e-shopová řešení. Dále se zabýváme vzdálenou zálohou dat přes internet, správou sítě a poskytujeme vzdálené uložiště

Web: www.chytrysoftware.cz

Další související informace

Data112, Záchrana dat

záchrana dat, obnova dat, data, HDD – Profesionální záchrana a obnova dat. Česko-korejská laboratoř na záchranu dat. Špičková technika, vysoká úspěšnost, rychlost, nejlepší cena, korektnost. Všechna média, specialista na HDD notebooků. Záruka bezpečnosti svěřených dat. Platíte jen úspěšnou záchranu. Svoz a analýza zdarma.

Recoverycentrum.cz - zách

záchrana dat, obnova dat, záchrana disku, soubory – Recoverycentrum: Ztratili jste data? Záchrana dat, obnova dat, profesionální rychlá pomoc při poškození pevného disku a ztrátě dat. Obnova dat z fyzicky i softwarově poškozených pevných disků, paměťových karet, CD, DVD, diskových polí, a dalších paměťových médií.

Úschovna dat zdarma

úschova dat, úschovna dat, on-line, přenos, zdarma – Bezkonkurenční na českém trhu. Úschovna dat on-line zdarma. 20 GB. Online zálohování dat přes internet. Profesionální sdílení. Sdílejte snadno soubory s přáteli, soukromě, týmově a bezpečně. Vstupte do svého světa.

Načítání trvalo 0.0546 sekund.