+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chytrý Software

Klíčová slova: Záloha dat, Vzdálená záloha dat, Webové prezentace

E-mail: info@chsoft.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. kv?tna 2010

Popis: Zabýváme se vývojem webových prezentací,webové stránky,software na míru.Pronajímáme e-shopová řešení. Dále se zabýváme vzdálenou zálohou dat přes internet, správou sítě a poskytujeme vzdálené uložiště

Web: www.chytrysoftware.cz

Další související informace

Serve - micro targeting v

informační služba, vyhledávání dat, zpracovávání d – Odborná informační služba, zaměřená na vyhledávání a zpracovávání dat, micro-targeting a kontakty. Analyzuje faktografické informace které následně zpřístupní, vytřídí a optimálně je tak propojí pro obchod i práci.

Webové stránky - Web7.cz

webové stránky, šablony, prezentace, administrace, – Vyberte si z nabídky Web7 profesionální grafický motiv pro Vaše nové, moderní internetové stránky, i s jednoduchou administrací. Stačí si jen vybrat motiv, který následně upravíme pro vaše potřeby (logo, slogan, foto) nebo vám vytvoříme originální image. Vše rychle a s naší následnou podporou pro fungování Vaší firmy na internetu.

Záchrana a obnova dat

záchrana dat, obnova dat, odvirování, HDD, flash – Zachraňujeme a obnovujeme data z HDD počítačů i notebooků, paměťových karet a USB flash disků. Pokud se Vám ztratila data z PC, notebooku, paměťové karty fotoaparátu či flash disku - jsme tu pro Vás. Provádíme také odvirování počítačů. Rychle a spolehlivě.

Načítání trvalo 0.0689 sekund.