+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chytrý Software

Klíčová slova: Záloha dat, Vzdálená záloha dat, Webové prezentace

E-mail: info@chsoft.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. kv?tna 2010

Popis: Zabýváme se vývojem webových prezentací,webové stránky,software na míru.Pronajímáme e-shopová řešení. Dále se zabýváme vzdálenou zálohou dat přes internet, správou sítě a poskytujeme vzdálené uložiště

Web: www.chytrysoftware.cz

Další související informace

Záchrana disku

záchrana dat, obnova dat, záchrana disku, poškozen – Zachrana-disku.info: Odborná záchrana a obnova vašich dat. Nemáte dostatečné znalosti? Nabízíme rychlou a profesionální pomoc. Vaše data nejsou ztracena, stačí je zachránit.. Umíme vaše data obnovit rychle a levně! Obnovujem jak fyzicky tak softwarově poškozená média, včetně pevných disků, paměťových karet CD a DVD disků. Vše za rychle a za nízkou cenu.

Zálohujte.cz

zalohovani, backup, záloha – Informace a blog o možnostech zálohování, jejich jednotlivých výhodách či nevýhodách. Přišli jste někdy o několikatýdenní práci? Ztratili jste fotky z drahé a exotické dovolené, které už nikdy nezískáte? Zálohujte svá data včas, abyste o ně nepřišli.

net.pointers security s.r.o.

Počítačová bezpečnost a ochrana dat, vizibilita, – Zabýváme se ochranou komunikačních sítí proti kybernetickým útokům, chráníme citlivá data proti zneužití, minimalizujeme bezpečnostní rizika spojená s počítačovou kriminalitou a nedodržováním bezpečnostních pravidel.

Načítání trvalo 3.1238 sekund.