+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Čistící servis

Klíčová slova: čištění, úklid, kamenosochařství

E-mail: info@cisticiservis.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. dubna 2011

Popis: Úklidová služba, čištění sedacích souprav, čištění čalouněných židlí, čištění interiérů automobilů, čištění kožených sedacích souprav, úklid domácností, úklid kanceláří, čištění kamene. Zabývám se: čištěním čalouněného nábytku mokrou extrakční cestou a úklidy domácností, kompletní umytí a vyčištění automobilu, čištění kamene,reprodukce kamenných plastik, opravy hrobů.

Web: www.cisticiservis.cz

Další související informace

stěhování

Mezikontinentální stěhování – Chcete se přestěhovat za lepší pracovní nabídkou? To je dobře. Ačkoliv se po celém světě ustálil zvyk častého stěhování, u nás je to naopak. Stěhování v rámci měst nedejbože státu, či dokonce kontinentů je tabu.

Společnosti Notable s.r.o

Zakládání sro, ready made společnosti, – Nejrychlejší cesta k zahájení podnikání - ready-made společnosti. Kompletní založení s.r.o. Asistence při zakládání společnosti. Firmy na prodej - zahájení podnikání během jednoho dne. Poskytnutí sídla, jednatele, společníků. Zakládání firem na klíč.

Telefonní seznam

telefonní,seznam,mobilních,telefonů,bytových – Jak se orientovat při vyhledávaní čísel online. Informace o telefonním seznamu, předvolbách mobilních telefonů a pevných linek, telefonním seznamu na slovensku a vývoji mobilních telefonů i pevných linek.

Načítání trvalo 0.2338 sekund.