+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Čistící servis

Klíčová slova: čištění, úklid, kamenosochařství

E-mail: info@cisticiservis.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. dubna 2011

Popis: Úklidová služba, čištění sedacích souprav, čištění čalouněných židlí, čištění interiérů automobilů, čištění kožených sedacích souprav, úklid domácností, úklid kanceláří, čištění kamene. Zabývám se: čištěním čalouněného nábytku mokrou extrakční cestou a úklidy domácností, kompletní umytí a vyčištění automobilu, čištění kamene,reprodukce kamenných plastik, opravy hrobů.

Web: www.cisticiservis.cz

Další související informace

Reality Kup

reality, inzerce – Online inzertní realitni server Reality kup.cz. Nabídka nemovitostí - byty, domy, novostavby, komerční objekty, pozemky, garáže, chaty, chalupy a další reality k prodeji i pronájmu. Prodáváte dům, sháníte pronájem bytu, chcete stavět a sháníte stavební parcelu? Navštivte realitní portál RealityKup a vyberte si z mnoha nabídek.

iPodnikatel.cz

podnikatel, podnikat, podnikání, poradce – iPodnikatel.cz je praktický internetový poradce pro podnikání se specializací na začínající podnikatele, kterým poskytuje množství rad a návodů na start a rozvoj podnikání. Provozujeme specializovaný e-shop s produkty pro podnikatele - knihy, vzdělávací CD a DVD, semináře, e-learning aj.

Telefonní seznam

telefonní,seznam,mobilních,telefonů,bytových – Jak se orientovat při vyhledávaní čísel online. Informace o telefonním seznamu, předvolbách mobilních telefonů a pevných linek, telefonním seznamu na slovensku a vývoji mobilních telefonů i pevných linek.

Načítání trvalo 0.0564 sekund.