+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Clip Hair - prodlužování

Klíčová slova: prodlužování vlasů

Datum vloľení do katalogu: 7. dubna 2009

Popis: Prodlužování vlasů pomocí metody Clip hair Vám během pár minut zajistí zhuštění vlasů a prodloužení vlasů, bez trvalých zásahů a poškození Vašich vlasů. Dlouhé vlasy jsou odpradávna symbolem ženské sexuality, dodají Vám sebevědomí a budete se cítít skvěle.

Web: www.cliphair.cz/

Další související informace

Sasanka

prodlužování vlasů – Naší hlavní činností je prodlužování a zhušťování vlasů a to několika způsoby. Dle možností a přání zákázníka. Možnost úhrady na splátky, kterou pro nás zajišťuje firma HOME CREDIT. Konzultace a poradenství je zdarma.

Prodlužování vlasů Praha

Prodlužování vlasů Praha – Jsme kadeřnictví, které má již desetiletou praxi v prodlužování vlasů. Používáme pouze nejkvalitnější evropské vlasy a s těmi jsme na podzim 09 vyhráli první místo v mezinárodní soutěži v prodlužování vlasů.

Kadeřnický salon

brazilský keratin, prodlužování vlasů, Wella, – Kadeřnický a kosmetický salon mango – specializujeme se na tvorbu svatebních a společenských účesů, prodlužování vlasů. Používáme brazilský keratin. V našem e-shopu naleznete širokou řadu vlasové kosmetiky značky Wella.

Načítání trvalo 1.5002 sekund.