+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Clip Hair - prodlužování

Klíčová slova: prodlužování vlasů

Datum vloľení do katalogu: 7. dubna 2009

Popis: Prodlužování vlasů pomocí metody Clip hair Vám během pár minut zajistí zhuštění vlasů a prodloužení vlasů, bez trvalých zásahů a poškození Vašich vlasů. Dlouhé vlasy jsou odpradávna symbolem ženské sexuality, dodají Vám sebevědomí a budete se cítít skvěle.

Web: www.cliphair.cz/

Další související informace

Umělé vlasy, prodloužení vlasů

Prodloužení vlasů pomocí metody clip in - lidské – Internetový obchod nabízející lidské i umělé vlasy, které lze k Vašim stávajícím vlasům připevnit pomocí upevnění clip in. Díky metodě clip in lze snadno docílit prodloužení vlasů snadno a rychle. Prodloužení vlasů pomocí metody clip in - lidské

Techniky prodlužování vlasů

Bond plus,prodloužené vlasy,prodlužování vlasů – Prodlužování metodou Bond plus-V současné době patří mezi nejdokonalejší a nejoblíbenější metody prodlužování vlasů. Přidané prameny jsou k vlasům uchyceny plastovým pojítkem, které se po zahřátí speciální přístrojem smrští.

LuxusLashes - prodlužován

prodlužování řas – Prodlužování řas LuxusLashes jako jediné vydrží skutečně až dva měsíce a s průběžným doplňováním ještě mnohem déle. Na rozdíl od řasenky jsou řasy LuxusLashes zcela bezpečné ve sprše, při cvičení i spaní, ale navíc oproti jiným metodám také v sauně či extrémních podmínkách.

Načítání trvalo 0.0934 sekund.