+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Clip Hair - prodlužování

Klíčová slova: prodlužování vlasů

Datum vloľení do katalogu: 7. dubna 2009

Popis: Prodlužování vlasů pomocí metody Clip hair Vám během pár minut zajistí zhuštění vlasů a prodloužení vlasů, bez trvalých zásahů a poškození Vašich vlasů. Dlouhé vlasy jsou odpradávna symbolem ženské sexuality, dodají Vám sebevědomí a budete se cítít skvěle.

Web: www.cliphair.cz/

Další související informace

Permanentní make-up

permanentní make-up, prodlužování řas, tetování – Stránky popisují nabízené kosmetické služby. Jedná se o permanentní make-up, tetování motivů a prodlužování řas. V komplexu Style Studio Moon se nachází též masážní a kadeřnický salon. Permanentní make-up je metoda dočasného líčení (2-5 let), při které se do horní vrstvy pokožky implantují přírodní barviva. Lze upravit velikost, hustotu i šířku obočí nebo dokonce kompletně vymodelovat chybějící obočí. Oči lze zvýraznit oční linkou, nebo můžeme docílit zlepšení tvaru rtů, či potlačení jejich asymetrií.

Kadeřnictví Chic Salon

Kadeřnictví, Prodlužování vlasů, vizážistka – Kadeřnictví, Prodlužování vlasů, vizážistka, kosmetika, masáže, proměna. Využijte služeb našeho HAIR EXPERT STUDIA, jsme tu pro Vás! Nechte si poradit, který moderní střih se bude hodit právě pro Vás. Naši odborníci Vám rádi poradí, provedou vlasovou diagnostiku a typologii osobnosti.

Prodlužování řas

prodlužování řas praha, prodlužování řas – Prodlužování řas metodou řasa na řasu - krásné a husté prodloužené řasy vždy okouzlí okolí a přilákají na sebe pozornost. Prodlužováním řas toho můžete snadno docílit. Řasová styliska: Nela Procházková 773 119 212 ul. Vodičková 16, Praha 1

Načítání trvalo 0.0677 sekund.