+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Člověk 2.0

Klíčová slova: osobní rozvoj, neurorestart, neuro-restart

E-mail: katalogy@clovek20.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. kv?tna 2013

Popis: Přepněte sebe a svůj mozek na 300% výkon již dnes! Člověk 2.0 je o neuvěřitelně fascinujících neurovědách a elitním neuro-restartům myšlení skrze transformaci a NLP techniky. Naučte se rychle číst, získejte dokonalou paměť, a perfektní tělo. Každý máme svůj organický počítač - mozek - tak k němu získejte klíč a manuál jak ho plně využívat již dnes.

Web: www.clovek20.cz

Další související informace

Alžběta Rennerová

osobní fitness trenér, Alžběta Rennerová – Osobní fitness trenér Alžběta Rennerová s mnoha zkušenostmi s trénováním špičkových sportovců (fotbalisté, hráči české a slovenské extraligy, hráči NHL) pro sportovní týmy, sportovce i ostatní zájemce o fitness.

Veve3

Osobní stránky, vtipy, Citáty, Koutek demence – Blog s názory, návody, recenzemi a vším možným o čem zrovna autora napadne psát. Osobní stránky. Tvorba grafiky. Sekce jako Animované vtipy, Citáty, Koutek demence, Online hry, Návody, Opravy fatálních omylů, Recenze a Výstřižky z novin.

Osobní trenér fitness

osobní trenér fitness – Jako zkušený soukromý osobní trenér a poradce natural fitness, kulturistiky, přirozené stravy a přírodního léčení. Nabízím pomoc a radu všem, kteří potřebují zhubnout a posílit fyzičku. Poskytuji pomoc a radu všem, kteří se chtějí vrátit zpět do života plného zdraví, síly, krásy, radosti, štěstí a spokojenosti.

Načítání trvalo 0.0649 sekund.