+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Člověk 2.0

Klíčová slova: osobní rozvoj, neurorestart, neuro-restart

E-mail: katalogy@clovek20.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. kv?tna 2013

Popis: Přepněte sebe a svůj mozek na 300% výkon již dnes! Člověk 2.0 je o neuvěřitelně fascinujících neurovědách a elitním neuro-restartům myšlení skrze transformaci a NLP techniky. Naučte se rychle číst, získejte dokonalou paměť, a perfektní tělo. Každý máme svůj organický počítač - mozek - tak k němu získejte klíč a manuál jak ho plně využívat již dnes.

Web: www.clovek20.cz

Další související informace

Workshopy a přednášky

osobní rozvoj, léčení energií, cvičení pro zdraví – Workshopy zaměřené na osobní rozvoj, energie, léčení energií, cvičení pro zdraví a životní energie Ze Země je projektem zaměřeným na cvičení pro zdraví skrze energie a léčení energií. Pořádáme workshopy pro osobní rozvoj a práci se životní energií.

Radek Karban bloguje o osobním rozvoji

osobní rozvoj, radek karban, blog osobní rozvoj, p – Články a novinky z oblasti celého osobního rozvoje. Věnuji se paměťovým technikám, rychlému čtení, NLP (neurolingvistickému programování) i budování pasivního příjmu. Jaké by to bylo být úspěšným člověkem? Ve všech směrech? V každé práci, do které se pustíte? Vítejte ve světě modelování úspěšných. Provedu Vás jím.

Advanced advices CZ

osobní rozvoj, finanční inteligence – Stránky, na kterých se věnuji osobnímu rozvoji a finanční inteligenci. Naleznete zde řadu článků na tato témata. Dále zde naleznete elektronické knihy a audia k zakoupení. Stránky se neustále rozvíjí a obsah přibývá.

Načítání trvalo 2.7626 sekund.