+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cool English - kurz angli

Klíčová slova: maturita, zkouška, online angličtina, angličtina p

E-mail: Registrace.Odkazu@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. srpna 2011

Popis: On-line kurz angličtiny pro maturanty a vysokoškoláky metodou Imitum, zábavné učení bez nudné výuky gramatiky a biflování slovíček, výslovnost výhradně od rodilých mluvčích (US a GB), vhodná pro všechny, kteří chtějí opravdu mluvit.

Web: www.cool-english.cz

Další související informace

Sázejte na internetu

sázení, sázky, sázky online, sázení online – Sázíte rádi? Chcete sázet na internetu, ale nevíte, jak začít. Tyto stránky Vám pomůžou zorientovat se v prostředí internetových sázek. Zjistíte, kde je výhodné sázet a kde nikoliv. Dozvíte se řadu užitečných rad pro sázení online.

Státní maturita z AJ

státní maturita, anglický jazyk, angličtina – Portál pro středoškoláky maturanty maturující z anglického jazyka - zadání ústní zkoušky, témata, okruhy, zadání testů, zadání písemných prací, rady, tipy a triky, návody. Vše, co potřebujete k úspěšnému složení maturity z angličtiny.

Péče o tělo Espina

Péče o tělo, Krémy na nohy, Krémy na ruce, krémy p – Péče o tělo je v dnešní době velmi důležitá. Víme, v čem se skrývá tajemství účinnosti těch nejlepších kosmetických přípravků pro péči o tělo. V našem e-shopu naleznete jedinečné produkty pro tu nejlepší péči o Vaše tělo.

Načítání trvalo 0.0562 sekund.