+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cool English - kurz angli

Klíčová slova: maturita, zkouška, online angličtina, angličtina p

E-mail: Registrace.Odkazu@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. srpna 2011

Popis: On-line kurz angličtiny pro maturanty a vysokoškoláky metodou Imitum, zábavné učení bez nudné výuky gramatiky a biflování slovíček, výslovnost výhradně od rodilých mluvčích (US a GB), vhodná pro všechny, kteří chtějí opravdu mluvit.

Web: www.cool-english.cz

Další související informace

Jazyková škola v ČR

jazyková škola, angličtina, anglictina – Seznam jazykových škol a jazykových kurzů v České republice. Podrobné vyhledávání jazykových škol a firem poskytujících jazykové vzdělávání. Vyhledávat lze podle regionu a daného jazyka. V katalogu se zobrazují kontakty a adresy na jazykové školy.

Preklad angličtiny sloven

preklady angličtina, angličtina, angličtina prekla – Kvalitné preklady z / do angličtiny. Špecializácia na angličtinu. Vysoká kvalita a odbornosť. Súdny preklad. Expresné termíny prekladov. Množstvové zľavy. Cenová ponuka obratom zdarma.Kvalitné preklady z / do angličtiny. Špecializácia na angličtinu. Vysoká kvalita a odbornosť. Súdny preklad. Expresné termíny prekladov. Množstvové zľavy. Cenová ponuka obratom zdarma.

Státní maturita z AJ

státní maturita, anglický jazyk, angličtina – Portál pro středoškoláky maturanty maturující z anglického jazyka - zadání ústní zkoušky, témata, okruhy, zadání testů, zadání písemných prací, rady, tipy a triky, návody. Vše, co potřebujete k úspěšnému složení maturity z angličtiny.

Načítání trvalo 0.0677 sekund.