+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cool English - kurz angli

Klíčová slova: maturita, zkouška, online angličtina, angličtina p

E-mail: Registrace.Odkazu@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. srpna 2011

Popis: On-line kurz angličtiny pro maturanty a vysokoškoláky metodou Imitum, zábavné učení bez nudné výuky gramatiky a biflování slovíček, výslovnost výhradně od rodilých mluvčích (US a GB), vhodná pro všechny, kteří chtějí opravdu mluvit.

Web: www.cool-english.cz

Další související informace

Sudoku - Online Sudoku

sudoku, online sudoku, onlinesudoku, sudokuonline – Hrajte sudoku online ! Na stránkách najdete návod pro sudoku, historii sudoku a pravidla hry sudoku. Vyřešte si hlavolam sudoku, který se stává čím dál populárnější ! Hrajte sudoku online ! Na stránkách najdete návod pro sudoku, historii sudoku a pravidla hry sudoku. Vyřešte si hlavolam sudoku, který se stává čím dál populárnější !

Překlad angličtina

překlad angličtina, překlady, angličtina – Překlady z/do angličtiny za bezkonkurenční ceny. Výhodná cena za stranu již. Možnost expresních překladů do 24 hodin. Desítky spokojených zákazníků jsou důkazem vysoké kvality. Nabízíme překlady ze širokého spektra oblastí.

Preklad do angličtiny

preklady angličtina, angličtina, angličtina prekla – Profesionálne preklady z / do angličtiny za dobrú cenu. Súdny preklad. Expresné termíny prekladov. Množstvové zľavy. Cenová ponuka obratom zdarma.Kvalitné preklady angličtiny do slovenčiny. Špecializácia na angličtinu. Profesionálne preklady z / do angličtiny za dobrú cenu. Súdny preklad. Expresné termíny prekladov. Množstvové zľavy. Cenová ponuka obratom zdarma.

Načítání trvalo 0.0554 sekund.