+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Copywriter na svém místě

Klíčová slova: copywriter copywriting psaní textů

E-mail: zongler@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 3. b?ezna 2008

Popis: Sháníte zkušeného copywritera? Vylepšete obchodní úspěšnost svých stránek profesionálními texty od zkušeného copywritera. Rád pro vás vymyslím lákavé texty pro web, úderné tiskové zprávy a PR články nebo poutavý slogan.

Web: martyweb.cz

Další související informace

Klára Bártová - styling

styling, copywriting – Styling, copywriting. Vítám Vás na mých stránkách, které považujte za skromnou osobní e-vizitku.Mojí velkou zálibou je psaní a výtvarné umění, zejména design, a to ve všech svých podobách a uplatněních. Své koníčky jsem začala realizovat i v podobě vedlejších příjmových aktivit a právě zde chci prezentovat konkrétní reference. Třeba i pro Vás mohu být užitečná. Na těchto stránkách se pochopitelně bude neustále pracovat a časté aktualizace jsou samozřejmostí.

Píšu všemi deseti

psaní všemi deseti, seminární, bakalářská, PC – Přepíšu rychle a přesně texty a rukopisy (diplomové a seminární práce, autorské rukopisy apod.) CZ, SK, AJ a FR na PC. Mám státní zkoušku z psaní všemi deseti se 100 % bezchybností a 30 let bohaté praxe. Dále nabízím překladatelskou službu ze slovenského do českého jazyka. Provádím korektury českých textů, kontroluji gramatiku a stylistiku. Mou prioritou je Vaše spokojenost, rychlá a přesná práce a dodržení dohodnutého termínu.

Načítání trvalo 0.0549 sekund.