+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Čtení na cesty

Klíčová slova: učebnice,e-knihy,interaktivní knihy.

E-mail: info@cteninacesty.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. listopadu 2011

Popis: Čtení na cesty je nový e-shop, který chce nabídnout čtenářům elektronických knih co největší množství titulů a moderních čtecích zařízení. Nabízíme velké množnství elektronických a interaktivních učebnic pro ZŠ a elektronické knihy.

Web: www.cteninacesty.cz

Další související informace

Půjčky investice nemovitosti - KM Servis

půjčky,úvěry, investice, výkup nemovitostí – Poskytujeme finanční půjčky od 5.000 Kč - 3.000.000 Kč převážně fyzickým osobám. Dále nabízíme finanční, daňové a účetní poradenství včetně vedení účetnictví. Investorům nabízíme zhodnocení 7% ročně jejich vkladu.

Srdce a jeho nemoci

srdce,arytmie,infark myokardu, angina pectoris – Srdce je životně důležitý dutý svalový orgán, který zajišťuje prokrvování všech ostatních orgánů. Tím je zásobí kyslíkem, živinami a odvádí odpadní látky. Srdeční onemocnění se řadí mezi nejčastější příčinu úmrtí u nás i ve světě.

Kreativka, s.r.o.

marketing, reklama, internet, tisk – Nabízíme tvorbu působivých a efektivních internetových prezentací, reklamních materiálů a polepů. Připravujeme analýzy či celé marketingové kampaně. Naší specializací jsou sociální sítě a jejich využití pro váš prospěch. Přesvědčte se.

Načítání trvalo 1.9325 sekund.