+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Čtení na cesty

Klíčová slova: učebnice,e-knihy,interaktivní knihy.

E-mail: info@cteninacesty.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. listopadu 2011

Popis: Čtení na cesty je nový e-shop, který chce nabídnout čtenářům elektronických knih co největší množství titulů a moderních čtecích zařízení. Nabízíme velké množnství elektronických a interaktivních učebnic pro ZŠ a elektronické knihy.

Web: www.cteninacesty.cz

Další související informace

Kreativka, s.r.o.

marketing, reklama, internet, tisk – Nabízíme tvorbu působivých a efektivních internetových prezentací, reklamních materiálů a polepů. Připravujeme analýzy či celé marketingové kampaně. Naší specializací jsou sociální sítě a jejich využití pro váš prospěch. Přesvědčte se.

Madrace

matrace, matrace akcia – Informácie ako si správne vybrať matrac. Bolesti a stuhnuté chrbtové svaly sú častými následkami nevhodného matraca. Ak sa rozhodnete pre kúpu nového matraca, mali by ste tak spraviť v špecializovanej predajni, kde Vám školení predajcovia odporučia typ, ktorý doslova „sadne na mieru“ Vašim požiadavkám a potrebám.

Polygrafická výroba se za

tisk na papír,ofsetový tisk, tisk tiskovin, tiskár – Tiskárna FF Praha se zabývá potiskem triček, ofsetovým tiskem na papír. Tisk novoročenek, pozvánek, tiskovin, letáků, brožur, katalogů aj. Tisk provádíme od počátečního návrhu až k zákazníkům. Tisk maturitních šerp, stuh, stužek, pozvánky i vstupenky

Načítání trvalo 2.1173 sekund.