+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DATACONN CZ, s.r.o.

Klíčová slova: Webové stránky, televize, E-shop

E-mail: info@dataconn.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. b?ezna 2009

Popis: Zajištujeme profesionální služby jako poskytování internetu, tvorbu webových stránek, webhosting, instalace a servis satelitní a pozemní digitální televize, prodej výpočetní a satelitní techniky

Web: dataconn.cz/

Další související informace

Promptchat2-business chat

Chat, komunikace, konverze, marketing, e-shop – Kontakty na vaše zákazníky vám dodáme přímo do PC prostřednictvím live chatu, zpráv nebo telefonu. Vyzkoušejte si svůj Promptchat zdarma!!! Jsme připraveni zprovoznit službu během několika vteřin. Navštivte naše stránky a prověřte naše operátory v reálném čase.

ENTERplex

aukce, e-aukce, elektřina, plyn, elektrická – Hlavní činnost společnosti ENTERplex, s.r.o. je zprostředkování obchodu prostřednictvím elektronických výběrových řízení. On-line výběrové řízení nebo-li elektronická aukce je realizovaná nejen pro větší klienty jednotlivě, ale i pro více menších klientů, čili ve společné účasti hromadně většího objemu. Dodavatelé v elektronické aukci v přímé soutěži snižují cenu ve prospěch klienta a klient má tímto garanci, že se dostává na nejnižší ceny na českém trhu a to zcela transparentně za jeho přímé účasti v elektronické aukční síni, kde dodavatelé svádí obchodní boj.

Načítání trvalo 0.0697 sekund.