+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dekorační nálepky na zeď

Klíčová slova: dětské samolepící dekorace, lepící dekorace na zeď

E-mail: flafy@yopmail.com

Datum vloľení do katalogu: 21. ledna 2014

Popis: Naše trendové "walldesign" samolepky na zeď jsou určeny na různé povrchy, jako jsou drsné stěny, dřevo, sklo, zrcadla, obkladačky atd.., Jsou jednoduše aplikovatelné i odstranitelné bez poškození povrchu, na kterém byly nalepeny. Jsou určeny pro všechny prostory, od kanceláří, přes obýváky, kuchyně, koupelny, až po dětské pokoje a zamilujete si je nejen Vy ale i Vaše děti.

Web: www.flafy.sk

Další související informace

Dekorace na stěnu

Dekorace na zeď, samolepící dekorace, samolepky – Náš e-shop je zaměřen na prodej samolepící dekorace na zeď, velkoformátové dekorace na stěnu vyráběné v EU, samolepící vinylové folie. Samolepky do koupelen, kuchyní a jiných bytových i nebytových prostor.

LUNAMI - dekorace

dětské dekorace, samolepící dekorace, samolepky – Internetový obchod LUNAMI Vám nabídne vybavení, inspiraci a dekorace nejen pro dětský pokoj. Od nábytku pro miminka, přes textilní doplňky až po výzdobu stěn samolepícími dekoracemi. Maminky u nás naleznou pomůcky na nošení miminek i větších dětí.

Dekorace na zeď

dekorace, dekorace na zeď, dekorace na stěnu – Originální samolepicí dekorace na zeď – stovky motivů a tisíce variant. Vyberte si vlastní barvu i rozměr dekorace. Návrhy českých designerů. Originální design za skvěle nízké ceny, možnost výroby vlastního motivu na míru.

Načítání trvalo 3.2430 sekund.