+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dekorační nálepky na zeď

Klíčová slova: dětské samolepící dekorace, lepící dekorace na zeď

E-mail: flafy@yopmail.com

Datum vloľení do katalogu: 21. ledna 2014

Popis: Naše trendové "walldesign" samolepky na zeď jsou určeny na různé povrchy, jako jsou drsné stěny, dřevo, sklo, zrcadla, obkladačky atd.., Jsou jednoduše aplikovatelné i odstranitelné bez poškození povrchu, na kterém byly nalepeny. Jsou určeny pro všechny prostory, od kanceláří, přes obýváky, kuchyně, koupelny, až po dětské pokoje a zamilujete si je nejen Vy ale i Vaše děti.

Web: www.flafy.sk

Další související informace

Samolepící dekorace

samolepky na zeď, samolepící dekorace – Nabízíme Vám dekorativní samolepky do interiéru. Samolepky na zeď, ledničku, dlaždičky, okna, podlahu... na cokoliv! Vybírat můžete z katalogu originálních motivů, nebo si nechat vytvořit motiv. Snadná instalce a dokonalý efekt.

Dekorace na stěnu

Dekorace na zeď, samolepící dekorace, samolepky – Náš e-shop je zaměřen na prodej samolepící dekorace na zeď, velkoformátové dekorace na stěnu vyráběné v EU, samolepící vinylové folie. Samolepky do koupelen, kuchyní a jiných bytových i nebytových prostor.

Samolepky na zeď

samolepky na zeď, dekorace na zeď – Samolepky na zeď se v poslední době staly nedílnou součástí interiérů a proto bychom Vám rádi představili neobyčejný svět dekorativních samolepek, které dodají Vašemu interiéru nový šmrnc!

Načítání trvalo 0.0561 sekund.