+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Didacticus,s.r.o.

Klíčová slova: překlady, tlumočení, jazyky, angličtina, němčina,

E-mail: preklady@didacticus.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. dubna 2009

Popis: Didacticus, s.r.o. Překlady a tlumočení. Nabízíme kvalitní překlady včetně grafického zpracování, korektur i soudního ověření. Zajišťujeme překlady běžných i úzce specializovaných textů z/do více než 40 jazyků. On-line kalkulace ceny překladu na našich stránkách. http://www.didacticus.cz

Web: www.didacticus.cz

Další související informace

CODE01 design-fotografie

fotoatelier, fotostudio, fotografické práce, – Profesionální fotoatelier, grafické služby, webdesign, videoprodukce, 3D vizualizace, HDR foto, image foto, produktové foto, flash animace. Vše pod jednou střechou v příjemném studiu v centru Olomouce. Kontaktujte nás a budete příjemně překvapeni.

Překlad angličtina

překlad angličtina, překlady, angličtina – Překlady z/do angličtiny za bezkonkurenční ceny. Výhodná cena za stranu již. Možnost expresních překladů do 24 hodin. Desítky spokojených zákazníků jsou důkazem vysoké kvality. Nabízíme překlady ze širokého spektra oblastí.

Promoční oznámení

promocni oznameni, oznameni o promoci, – Nejširší ponuka promočních oznámení pro studenty a absolventy univerzit na trhu České republiky a Slovenska. Ceny jako pro studenty, t.j. oznámení již od 13 korun. Naše preference je náš zákazník a rychlé dodání a unikátní dizajn jaký najdete jenom u nás.

Načítání trvalo 0.0849 sekund.