+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DK Střechy

Klíčová slova: tesařské práce, pokrývačské práce, klempířské

E-mail: info@dkstrechy.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. z??? 2008

Popis: Specializujeme se na montáž nových a rekonstrukci stávajích střech, budování půdních bytů formou suché výstavby a realizaci dřevostaveb.tesařské práce, pokrývačské práce, klempířské práce, montáže střešních oken a půdních schodů, montáže slunečních kolektorů, sádrokartonářské práce, rekonstrukce střech, garážová stání a výroba pergol

Web: www.dkstrechy.cz

Další související informace

Tesařství Kusaník

tesařství, krovy, klempířské práce, pokrývačské – Provádíme a zajišťujeme klempířské, pokrývačské, sádrokartonové práce, plovoucí podlahy, liaporové podlahy, dřevené obklady, dřevostavby, pergoly a mnoho dalších prací - včetně dodávek veškerého materiálu.

Nabídka v ČR

zaměstnání, pracovní, práce, nabídka, nová, úřady – Hledáte práci v České Republice? Nabízíme vám aktuální nabídku zaměstnání ze všech Úřadů práce v České republice. Denně aktualizované inzeráty. Tisíce příležitostí,které nelze přehlédnout.Přijďte se na nás podívat!

Pokrývačské práce

Pokrývačské práce, klempířské práce, střechy. – Provádíme pokrývačské,klempířské a tesařské práce šikmých i rovných střech.Zajišťujeme i práce související,jako montáže střešních oken,sádrokartony,ošetření krovů chemickými přípravky,zateplování panelových domů.Izolace střech panelových domů.

Načítání trvalo 0.0531 sekund.