+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DK Střechy

Klíčová slova: tesařské práce, pokrývačské práce, klempířské

E-mail: info@dkstrechy.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. z??? 2008

Popis: Specializujeme se na montáž nových a rekonstrukci stávajích střech, budování půdních bytů formou suché výstavby a realizaci dřevostaveb.tesařské práce, pokrývačské práce, klempířské práce, montáže střešních oken a půdních schodů, montáže slunečních kolektorů, sádrokartonářské práce, rekonstrukce střech, garážová stání a výroba pergol

Web: www.dkstrechy.cz

Další související informace

Jiří Polák

zemní práce, výkopové práce, terénní úpravy, – V Brně a okolí provádíme zemní a výkopové práce, terénní úpravy, výkopy základů a přípravné práce pro stavby. Pronájem strojů po dohodě Minibagr Komatsu PC20, Traktorbagr Komatsu WB 93 R-2, nakladač Libra 755, O&K L15, L20, válec Stavostroj VVW.

Práce ve výškách

práce, ve výškách, – Všichni naši pracovníci mají k pracím ve výškách profesionální přístup a odborné zkušenosti, při prováděné výškových prací jsou zcela samostatní. Díky odpovídajícímu technickému zázemí a vybavení odvádíme špičkovou práci nejen ve výškách.

Pokrývačské práce

Pokrývačské práce, klempířské práce, střechy. – Provádíme pokrývačské,klempířské a tesařské práce šikmých i rovných střech.Zajišťujeme i práce související,jako montáže střešních oken,sádrokartony,ošetření krovů chemickými přípravky,zateplování panelových domů.Izolace střech panelových domů.

Načítání trvalo 0.0614 sekund.