+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dopravní inspektoráty

Klíčová slova: dopravní inspektorát, registr vozidel

Datum vloľení do katalogu: 29. b?ezna 2008

Popis: Pokud potřebujete informace k registraci (přihlášení) nového vozidla, přepis nebo převedení ojetého vozidla, odhlášení vozidla, uložení RZ do depozitu, či jiné informace spojené s agendami odborů dopravy (dříve dopravní inspektorát) jste na správné adrese. Na tomto informačním portálu naleznete kontakty na Vám příslušný úřad, postupy při přihlašování a ostatních činnostech a nezbytné formuláře.

Web: www.dopravníi-inspektoraty.cz

Další související informace

Tranza a.s.

dopravní komponenty, dopravní systémy – Tranza a.s. je strojírenská firma, která vyrábí a prodává široký sortiment dopravních komponent a dopravních systémů. Při návrhu a výrobě produktů se opírá o vlastní konstrukce a vývoj. Tranza a.s. představuje stabilizovanou soukromou firmu, která je schopna efektivně operovat na světovém trhu. Mezi její dlouholeté strategické obchodní partnery, kromě nejvýznamnějších českých těžebních a energetických firem, patří zákazníci z Německa, Rakouska, Anglie, Francie, Itálie, Švédska, Finska, Dánska, Slovenska, Maďarska, Řecka, ale také z USA, Sýrie nebo Spojených arabských emirátů.

Registr plátců DPH

Registr plátců DPH, DPH, Daň z přidané hodnoty, Da – Poskytujeme poradenství k registru plátců DPH.Registr plátců DPH registruje veškeré plátce daně z přidané hodnoty, a to jak osob fyzických, tak osob právnických, na území české republiky, případně na území Evropské unie či jejích jednotlivých států.Než se začneme zabývat přímo registrem a jeho funkcemi, vysvětleme si nejprve pojmy, který s registrem a DPH souvisejí - Daň z přidané hodnoty, plátce daně z přidané hodnoty nebo daňový doklad.

Načítání trvalo 0.0555 sekund.