+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dopravní inspektoráty

Klíčová slova: dopravní inspektorát, registr vozidel

Datum vloľení do katalogu: 29. b?ezna 2008

Popis: Pokud potřebujete informace k registraci (přihlášení) nového vozidla, přepis nebo převedení ojetého vozidla, odhlášení vozidla, uložení RZ do depozitu, či jiné informace spojené s agendami odborů dopravy (dříve dopravní inspektorát) jste na správné adrese. Na tomto informačním portálu naleznete kontakty na Vám příslušný úřad, postupy při přihlašování a ostatních činnostech a nezbytné formuláře.

Web: www.dopravníi-inspektoraty.cz

Další související informace

Dopravní značení

dopravní značení, značky, montáž, pronájem – Dodáváme trvalé dopravní značení včetně montáže, uzavírky včetně návrhu dopravního značení, povolení a realizace. Dále dodáváme vodorovné značení barvou, plastem a strukturálním plastem. Dodávka a montáž zpomalovacích prahů, parkovacích zábran, dopravních zrcadel aj.

Penu letní zimní

pneu, povinné ručení, pojištění vozidel – Vše o pneumatikách, správný výběr zimních a letních pneumatik, značení pneumatik a další informace pro motoristy, jako jsou pojištění vozidel, povinná výbava atd. Naleznete zde důležité informace a taktéž zajímavosti a tipy, které vám jistě pomohou ve výběru správného obutí.

Registr vozidel

Registr vozidel, zaregistrování vozidla, řidičský – Poskytujeme rady a informace ohledně registrací vozidel.Registr vozidel je stará známá instituce pro každého, kdo vlastní nebo kdy vlastnil automobil, ať už nový nebo ojetý. Registr vozidel je státní instituce spadající pod ministerstvo dopravy, která má na starosti evidenci veškerých aktivit spojených s automobily jako jsou například registrace nových či ojetých vozů, registrace vozů dovezených ze zahraničí..

Načítání trvalo 0.0609 sekund.