+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dopravní inspektoráty

Klíčová slova: dopravní inspektorát, registr vozidel

Datum vloľení do katalogu: 29. b?ezna 2008

Popis: Pokud potřebujete informace k registraci (přihlášení) nového vozidla, přepis nebo převedení ojetého vozidla, odhlášení vozidla, uložení RZ do depozitu, či jiné informace spojené s agendami odborů dopravy (dříve dopravní inspektorát) jste na správné adrese. Na tomto informačním portálu naleznete kontakty na Vám příslušný úřad, postupy při přihlašování a ostatních činnostech a nezbytné formuláře.

Web: www.dopravníi-inspektoraty.cz

Další související informace

Sledování vozidel

sledování vozidel – Systém na sledování vozidel má sofistikované prostředky, kterými sleduje celý vozový park podle údajů získaných pomocí GPS. Globální navigační systémy umožňují pravidelné aktualizace pro správce vozového parku a může informovat o stavu vozidla i když je mimo svou základnu. To znamená, že Vám může říci, jak dlouhá byla cesta a jak dlouho bylo vozidlo zastaveno a kdy byl motor vypnut.

PhDr. Jarmila Trochtová

Dopravní psychologie Morava, psycholog Morava – Mezi moje služby patří dopravně psychologická vyšetření řidičů, pomoc při volbě zaměstnání, školení komunikačních dovedností a také asistence při výběrových řízeních. Provozuji i psychologickou poradnu. Dopravní psychologie Morava, psycholog Morava, volba povolání, kariéra, komunikační dovednosti, výběrová řízení

Ekologická likvidace voz

Ekologická likvidace vozidel a autovraků – Ekologická likvidace vozidel a autovraků. Více na webu.Bezplatný odvoz vozidla a likvidace zdarma vč. protokolu se vztahuje na lokality: - Praha a těsné okolí, - Brno a okolí 60 km, - Ostrava a okolí 60 km.

Načítání trvalo 0.0562 sekund.