+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dřevostavby

Klíčová slova: montáže, rekonstrukce, dřevostavby, půdní vestavby

E-mail: lesamontero@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. listopadu 2011

Popis: LESA MONTERO s.r.o. Je stavební společnost zabývající se montážemi a rekonstrukcemi dřevostaveb, půdními vestavbami a doplňky ze dřevěných prvků. Specializujeme se na rekonstrukce domu OKAL. Naší výhodou je perfektní znalost konstrukce a technologie domu a to nám umožňuje rychle, bezpečně a kvalitně provádět veškeré úpravy s vaším domem.

Web: www.lesamontero.cz/

Další související informace

Rotoplast - montáž, tampó

montáže, pevné krabice, laboratorní sklo – Vyrábíme tampónový potisk, poskytujeme lakování, recyklujeme ředidla. Dále poskytujme montáže hraček a sportovních potřeb. Navíc Vyrábíme kartonových krabic. Výroba laboratorního skla - petriho misky.

Pudni-vestavba.cz - infor

půdní vestavby, půdní vestavba, podkroví, rekonstr – Máte doma nevyužitou půdu a již nevíte kam s věcmi? V tom případě se vám přímo nabízí využití vaší půdy jako obytného podkroví. Půdní vestavby jsou také řešením ve městech, kde se ve starších bytových domech dají přistavět celé nové půdní byty. To jestli v daném domě vůbec může půdní vestavba vzniknout je dáno konstrukcí střechy. Ideální jsou například strmé sedlové střechy se sklonem 35–55 stupňů. Pokud to možné je, byla by škoda nevyužít možnosti vzniků atypických obytných prostor, se zvláštním půvabem. Realizace půdních vestaveb je v poslední době velmi žádanou a populární stavební úpravou. Pudni-vestavba.cz Vám přináší veškeré informace o půdních vestavbách a o všem, co s tím souvisí. Navíc můžete diskutovat s ostatními o této problematice. Zjistěte, že půdní vestavba se vyplatí a rekonstruujte půdu ještě dnes.

Načítání trvalo 0.0823 sekund.