+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Drink&Servis

Klíčová slova: drinkanddrive,drink&drive,DRINK & DRIVE,Brno,Taxi

E-mail: drink@brnoservis.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ??jna 2009

Popis: Odvezeme Vás společně s Vaším vozem bezpečně na místo určení, bez jakéhokoliv rizika ztráty bodů za naměřený alkohol v krvi, případně vážné nehody způsobené pod vlivem alkoholu či jiných látek. Běžný čas přistavení posádky pro odvoz auta se pohybuje v rozmezí 15 - 30 minut, v případě vyššího zatížení Vám bude sdělen reálný časový interval, v který je možno posádku opravdu přistavit. Asistence při poruše vozidla, dovoz pohoných hmot, nastartování vozidla při slabé baterii a v neposlední řadě odtah vozidla do servisu případně na místo které určíte. Rozvoz zboží (alkohol, cigarety, potraviny) dle nabídky hypermárketů otevřených v době objednávky (učtujeme jen cenu zaplacenou v hypermárketu plus cenu za dovoz).

Web: brnoservis.cz/drink/

Další související informace

Pronájem bytů

pronajem,bytu,bez,1,praha,brno,3,2,ostrava,olomouc – Stránky na téma pronájem bytů, info užitečné pro lidi hledající byt k nájmu tak i pro lidi, kteří chtějí byt pronajmout. Jak postupovat při zájmu o nájem či podnájem vybraného bytu. Navštivte naše stránky a získejte info nájmu bytů.

Luxusní nábytek

Luxusní nábytek, luxusní sedací nábytek, nábytek – Luxusní nábytek do obývacího pokoje. Jídelní židle, sedací nábytek, konferenční stolky, jídelní stoly a jiný luxusní nábytek. Pokud chcete svůj dům nebo byt trochu ozvláštnit, luxusní nábytek je ten nejvhodnější.

Načítání trvalo 0.1742 sekund.