+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Drogerie Dedra

Klíčová slova: Dedra, ekologická, drogerie, kosmetika

E-mail: objednavky@dedrastar.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. srpna 2010

Popis: Exkluzivní drogerie Dedra. Kvalitní české výrobky od společnosti s patnáctiletou tradicí. Nakupujte ekologické úklidové, čistící a pečující prostředky s výraznými slevami až 30 % oproti obchodní síti. Dedra nabízí také široký sortiment bytových doplňků, dekorací a dárků pro každou příležitost. Pro každého možnost spolupráce a pasivního příjmu. Díky Dedře si můžete přivydělat z domova velice zajímavé peníze, stačí se zaregistrovat a začít. Máme pro Vás připraveno mnoho zajímavých informací, rad, typů a zkušeností s výrobky Dedra i praktické rady jak si začít s Dedrou přivydělávat. Jedinečný systém síťového prodeje Vám nabízí opravdovou šanci na změnu vašeho života.

Web: dedrastar.cz

Další související informace

Avon pro Severní Čechy

Avon, kosmetika, krása, žena – Webový katalog Avon. Možnost registrace u Avonu a získání členských výhod. Žádné vstupní poplatky ani závazné podmínky. Sleva 15-30%. Doručení zboží na adresu. Motivační dárkové programy. 100% záruka vrácení zboží.

Kadeřnictví Jičín

kadeřnictví, kosmetika, jičín, stříhání vlasů – Vlasové studio Visage Milena v Jičíně Vám poskytne kompletní péči o vlasy. Mytí, stříhání, barvení, vodová ondulace, svatební účesy. Dále svatební líčení a kosmetické služby v Jičíně. kadeřnictví, kosmetika, jičín, stříhání vlasů, vlasové studio.

Přítulná kosmetika Mádara

levna kosmetika, kosmetika, kosmetika bio, essence – Slovo Mádara znamená v překladu svízel přítula, což je křehká a voňavá rostlina, která se na vás chytá, když procházíte letní loukou. A přesně taková je i Mádara - biokosmetika z Lotyšska. Přítulná kosmetika Mádara

Načítání trvalo 0.2672 sekund.