+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

E-kurzy první pomoci

Klíčová slova: kurzy, první, pomoc, elearning

E-mail: info@eprvnipomoc.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. z??? 2012

Popis: ePrvníPomoc.cz nabízí profesionální e-learningové kurzu první pomoci s možností následného otestování znalostí a certifikace. Cílem je vzdělat širokou veřejnost v oboru, ve kterém má stále mnoho lidí mezery a neví, jak si v dané situaci počít.

Web: www.eprvnipomoc.cz

Další související informace

Internetová reklama

internetová reklama, internetový marketing – Reklamní kampaně na internetu a internetová reklama a marketing podporuje propagaci firem a prodej produktů pomocí nástrojů placené reklamy vycházející z reklamní strategie, kterou Vám připravíme dle individuálních priorit a potřeb.

Reality Kup

reality, inzerce – Online inzertní realitni server Reality kup.cz. Nabídka nemovitostí - byty, domy, novostavby, komerční objekty, pozemky, garáže, chaty, chalupy a další reality k prodeji i pronájmu. Prodáváte dům, sháníte pronájem bytu, chcete stavět a sháníte stavební parcelu? Navštivte realitní portál RealityKup a vyberte si z mnoha nabídek.

Společnosti Notable s.r.o

Zakládání sro, ready made společnosti, – Nejrychlejší cesta k zahájení podnikání - ready-made společnosti. Kompletní založení s.r.o. Asistence při zakládání společnosti. Firmy na prodej - zahájení podnikání během jednoho dne. Poskytnutí sídla, jednatele, společníků. Zakládání firem na klíč.

Načítání trvalo 0.1596 sekund.