+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

E-shop

Klíčová slova: vany, vany akrylové, vany plechové,

E-mail: glamarlink@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 27. ?ervna 2013

Popis: Vany akrylátové, plechové a z litého mramoru V našem e-schopu si můžete vybrat, mimo jiné ze sortimentu 500 van a hydromasážních systémů Marmoru, Rava a Riho.

Web: www.vanacentrum.cz

Další související informace

KB koupelny

baterie,koupelny, vany, sauny, sprchy, zrcadla – Nabízíme široký sortiment zařizovacích předmětů pro koupelny. Kvalitní produkty v italském designu a další české výrobky do koupelen. Koupelnový nábytek, instalační materiál, umyvadla, sauny, sanitární keramika, vodovodní baterie, sprchové panely.

SIKO KOUPELNY a.s., inter

ONLINE, INTERNETOVÝ OBCHOD, VANY, KOUPELNOVÝ NÁBYT – Internetový obchod s koupelnovým vybavením. Vany, koupelnový nábytek, sprchové kouty, vodovodní baterie, koupelnové doplňky, sanitární keramika, obklady, dlažba, hydromasážní vany a boxy, boilery, ohřívače, vytápění, pro kuchyně, pro seniory, invalidy.

Autopotahy Velcar s.r.o.

autopotahy, autopotahy na míru, plastové vany – Firma autopotahy VELCAR s.r.o. byla založena v roce 1994. Již od svého počátku se specializuje na prodej kvalitních autopotahů a textilních autokoberců. V roce 1996 jsme přesné autopotahy a textilní autokoberce na míru začali sami vyrábět. Námi vyráběné autopotahy jsou vhodné i pro sedadla automobilů s bočními airbagy a mají příslušné atesty Ministerstva dopravy. Všechny naše výrobky, i autopotahy určené pro sedadla automobilů s bočními airbagy, mají příslušný atest Ministerstva dopravy ČR 8 SD 2638, 8 SD 2637, 8 SD 3102 a 8 SD 1529. Materiály, ze kterých přesné autopotahy vyrábíme, jsou testovány Textilním zkušebním ústavem s.p. v Brně na odolnost oděru. Vyrábíme autopotahy podle přesných střihů (na tuzemské, zahraniční, osobní i dodávkové automobily). Na zakázku vyrobíme autopotahy na míru na jakýkoliv typ automobilu. Od roku 2006 šijeme také univerzální autopotahy na všechny typy vozidel. Na zakázku ušijeme i potah na zákazníkem dodanou dětskou autosedačku. Vyrábíme nejen přesné textilní autokoberce (dle typu automobilu), ale také autokoberce univerzální, z polypropylenových nebo polyamidových materiálů. Dodáváme plastové vany do zavazadlových prostorů téměř všech modelů osobních automobilů. Plastové vany do kufru mají zvýšený okraj a protiskluzovou úpravu.

Načítání trvalo 2.9697 sekund.