+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

eGASTRONOMIE.CZ

Klíčová slova: gastro, gastronomie, práce, nabídka, poptávka

Datum vloľení do katalogu: 10. dubna 2008

Popis: Informační portál pro gastronomii, hotelnictví a cestovní ruch. Nabídka a poptávka v oblasti gastronomie, vybavení hotelů, restaurací, jídelen, zaměstnání. Katalog firem, kalendář gastro akcí, veletrhů, výstav a školení. Přehledný registr stravovacích, ubytovacích a zábavních zařízení, legislativa.

Web: www.egastronomie.cz

Další související informace

Vypracuj se

volná místa, brigády, práce – Svět plný práce - nový rozměr personální inzerce, volná pracovní místa, brigády a CV on-line registrujících se uchazečů, poradna, aktuální zákoník práce Zákon č. 262/2006 Sb. Pracovní server s inzercí ZDARMA. Nahlédněte do tohoto světa, získejte práci svých snů a vyhrajte LCD televizi Panasonic Viera.

Nabídka práce na Eurec.c

nabídka práce, zaměstnání, hledám práci, práce – Nabídka práce v ČR a práce v zahraničí. Pracovní portál poskytující inzerci zdarma pro zaměstnavatele a personální agentury. Mnoho nabídek práce naleznete právě zde. Součástí systému je i několik jazykových mutací.

Inzerce zdarma

bazar, inzerce zdarma, nabídka, poptávka, inzerát – Potřebujete levně nakoupit nebo výhodně prodat? Portál Okbazar je tu přesně pro Vás! V přehledně rozdělených kategoriích výhodně prodáte i levně nakoupíte. Portál Okbazar, to je výhodná inzerce zdarma!

Načítání trvalo 0.0613 sekund.