+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

eGin.cz Populární bylinný nápoj

Klíčová slova: gin, výroba ginu, historie ginu, tonik, jalovec, m

Datum vloľení do katalogu: 23. srpna 2011

Popis: Gin je populární především díky oblíbenosti jej popíjet jako jednoduchý míchaný nápoj Gin&Tonic. Podívejte se, z čeho se vyrábí, a co je jeho charakteristickými prvky. Nahlédněte do jalovcového světa ginu. Tento pradávný alkoholický nápoj prošel mírnou modernizací a nyní patří do srdcí spousty milovníků kvalitního alkoholu.

Web: www.egin.cz

Další související informace

Info web Benátky - Histor

Benátky, Veneto, Bazilika sv. Marka, Náměstí sv. M – Info web Benátky nabízí praktické informace pro všechny cestovatele a zájemce o toto úchvatné město. Benátky nabízí romantiku a dobrodružství. Propluplutí kanálem Grande, prohlídku Baziliky sv.Marka nebo největší světskou stavbu Dóžecí palác...

Destilerie.cz

rum, whisky, tequila, gin, vodka, konak, calvados – Destilerie.cz nabízí kvalitní alkoholické nápoje z celého světa. Gautemalský rum, kubánský rum, whisky, skotská whisky, irská whisky, kanadská whisky, japonská whisky, bourbone, metaxa, vodka, ruská vodka, tequila, slivovice, hruškovice, calvados, gin a mnoho dalších zajímavých destilátů. Nejen Gautemalský a Kubánský rum, ale i rumy z karibiku - Jamaica, Haity, Trinidad a Tobogo, Santa Lucia, Antigua. V sortimentu najde i mnoho druhů tequil, a jiných speciálních destilátů. Do budoucna připravujeme rozšíření o mnoho dalšíchzajímavých destilátů.

Horský hotel M&M v Ostrově

Horský hotel M & M, – Rodinný soukromý horský hotel je umístěn v malé osadě Nové Město 6 km od Božího Daru v Krušných horách a je zaměřen převážně na dětskou a rodinnou rekreaci i lyžařské pobyty a školy v přírodě dětí za smluvní ceny od 330,- Kč s plnou penzí .Hotel nabízí ubytování o kapacitě 70 lůžek v prostorných pokojích po celkové rekonstrukci.Parkování u objektu.

Načítání trvalo 3.5730 sekund.