+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ekogarant - Deratizace Praha

Klíčová slova: deratizace, dezinsekce, dezinfekce, hubení, myši,

E-mail: info@ekogarant.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. kv?tna 2010

Popis: Jsme rodinná firma s dlouholetou tradicí deratizace, která sahá do 60. let minulého století. Můžeme nabídnout dlouhodobé zkušenosti, znalosti nových technologií hubení hlodavců a obtížného hmyzu, přípravky se 100% účinností.

Web: www.ekogarant.cz

Další související informace

A až Z práce v DDD

deratizace, dezinfekce, dezinsekce – Deratizace, dezinfekce, dezinsekce, denní úklid bytových, nebytových i kancelářských prostor, jednorázové generální úklidy, mytí oken a výloh, pravidelný úklid domu.Deratizace, dezinfekce, dezinsekce, denní úklid bytových, nebytových i kancelářských prostor, jednorázové generální úklidy, mytí oken a výloh, pravidelný úklid domu.

Ochrana proti škůdcům

dezinsekce, dezinfekce, deratizace, dezikace – Činnost naší firmy je specializována na oblast dezinsekce, dezinfekce, deratizace, dezikace, ochrany dřeva, asanačních prací a sanačních prací po celé ČR.Při komplexních službách DDD poskytujeme slevu 10% - 15 % slevy z ceny za práci. Ve všech námi nabízených službách Vám poskytneme odbornou pomoc

Deratizace a Dezinsekce

Deratizace, dezinfekce, Dezinsekce, štěnice, myši – Deratizace Dezinfekce a Dezinsekce Hubení a likvidace hlodavců, hmyzu a roztočů. (štěnice, myši, potkani, krysy, šváby, mravenci) Profesionálně hubíme a likvidujeme nežádoucí zvířecí návštěvníky Vašich domovů.

Načítání trvalo 0.0626 sekund.