+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ekogarant - Deratizace Praha

Klíčová slova: deratizace, dezinsekce, dezinfekce, hubení, myši,

E-mail: info@ekogarant.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. kv?tna 2010

Popis: Jsme rodinná firma s dlouholetou tradicí deratizace, která sahá do 60. let minulého století. Můžeme nabídnout dlouhodobé zkušenosti, znalosti nových technologií hubení hlodavců a obtížného hmyzu, přípravky se 100% účinností.

Web: www.ekogarant.cz

Další související informace

Dezinfekce germsFree24

dezinfekce, chřipka, ochrana, bakterie, nemoc – Dezinfekce rukou GermsFree24 je prostředek, který slouží jako Vaše celodenní ochrana vůči nemoci, chřipce. Zničí z 99,99% všechny bakterie. Dezinfekce vytvoří na pokožce mikroskopické lůžko drobných hrotů, které zabíjí bakterie.

Galerie malířů

malířství, ilustrace, obrazy, obrázky, grafika, – Galerie tvorby současných českých malířů a ilustrátorů. Možnost prezentace a prodeje prací bez nutnosti platit nějaké provize z prodeje. Pro návštěvníky možnost koupě obrazů po dohodě přímo od autora.

Deratizace Praha

Deratizace Praha, Dezinfekce, Dezinsekce, Hubeníšt – Naše společnost ASANA DDD sídlí na okraji města Praha a již od roku 1991 poskytuje profesionální služby v oblasti deratizace, dezinfekce, dezinsekce, hubení štěnic, hubení mravenců apod. Deratizace Praha, dezinfekce, dezinsekce

Načítání trvalo 0.0528 sekund.