+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Elegantní náušnice pro m

Klíčová slova: náušnice, šperky, swarovski, elements, komponenty

E-mail: info@earrings.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. b?ezna 2011

Popis: Ruční výroba náušnic, šperků, náhrdelníků a celých setů. Každý kus je originál vyrobený se smyslem pro detail a eleganci. Zboží vyrábíme i na zakázku. Prezentace výrobků se SWAROVSKI(R) ELEMENTS podléhá schválení firmy Swarovski

Web: www.earrings.cz

Další související informace

Stříbrné šperky

stříbrné šperky, šperky, náušnice, prsteny,řetízky – Internetový obchod s největším výběrem stříbrných šperků v České republice. V naší nabídce naleznete hodinky, náušnice, přívěsky, prsteny a další zajímavý sortiment. Máte zájem o stříbrné šperky? Pak právě pro vás je tu náš internetový obchod.

Perlové šperky Leola

leola, šperky, perly, kvalita, pravé – Pro perly neexistuje jednotný a závazný systém hodnocení kvality. Nejčastěji se používá známkování A - AAA, kde AAA značí nejkvalitnější perly. Toto známkování bylo zavedeno japonským průkopníkem v kultivaci přírodních perel Kokichim Mikimoto, jehož perly jsou jedny z nejkvalitnějších na světě.

Luxusní nábytek

Luxusní nábytek, luxusní sedací nábytek, nábytek – Luxusní nábytek do obývacího pokoje. Jídelní židle, sedací nábytek, konferenční stolky, jídelní stoly a jiný luxusní nábytek. Pokud chcete svůj dům nebo byt trochu ozvláštnit, luxusní nábytek je ten nejvhodnější.

Načítání trvalo 0.0595 sekund.