+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Elektronický marketing -

Klíčová slova: Poradenské služby, marketing, cestovný ruch

E-mail: buranovsky@iccr.sk

Datum vloľení do katalogu: 15. listopadu 2013

Popis: Poskytujeme služby v oblasti marketingového poradenstva pre oblastné organizácie cestovného ruchu, destinácie, ale aj ostatné podniky a firmy. Ponúkame komplexné služby od prieskumu trhu, uskutočnenia analýz, spracovania stratégii a koncepcií, až po vzdelávanie, workshopy a implementáciu navrhovaných riešení do praxe.

Web: iccr.sk

Další související informace

iPodnikatel.cz

podnikatel, podnikat, podnikání, poradce – iPodnikatel.cz je praktický internetový poradce pro podnikání se specializací na začínající podnikatele, kterým poskytuje množství rad a návodů na start a rozvoj podnikání. Provozujeme specializovaný e-shop s produkty pro podnikatele - knihy, vzdělávací CD a DVD, semináře, e-learning aj.

Metalové oblečení

metalové oblečení, punkové oblečení, punk, metal – E-shop s metalovým a punkovým oblečením různých značek. Nabízíme velký výběr různého druhu oblečení, bot, plavek, spodního prádla, bund, ručníků, rohoží, čepic, šatů, peněženek, klíčenek a dalších doplňků.

FOTO-mail

foto-mail,on-line fotoaparát, foto on-line – Vyfotografujte bez hledání fotoaparátu užitečné fotografie. Pomocí Vaší webkamery vytvoříte sadu snímků a odešlete na e-mail sobě, nebo svým známým. Během několika minut nafotíte, protřídíte, odešlete.

Načítání trvalo 0.1333 sekund.